Strzelcy: Sędzikowski 20', Fidziukiewicz 43'
Sędziuje: Damian Gawęcki
Widzów: 1000
Aura: zimno

Motor Lublin: (stroje: zółto-białe) Madejski - Błyszko, Swędrowski, Fidziukiewicz (Rozmus 84'), Moskwik, Cichocki, Wójcik, Sędzikowski (Polak 90'), Kusiński, Ryczkowski (Firlej 75'), Ceglarz (Król 75') Trener: Marek Saganowski
Śląsk II Wrocław: (stroje: zielone) Burta - Boruń, Caliński, Celeban, Pawelec (Gryglak 84'), Wypart (Szmigiel 75') - Młynarczyk, Michalski (Olejniczak 68'), Bukowski - Zylla (Jakubiak 84'), Idzik (Bargiel 75') Trener: Krzysztof Wołczek

Motor Lublin: Kiełpin - Rozmus, Firlej, Ropski, Król, Vithinio, Polak, Kafel, Rak
Śląsk II Wrocław: Budzyński, Radkowski, Stawny, Szmigiel, Gryglak, Olejniczak, Bargiel, Jakubiak

Koniec meczu. Rezerwy przegrywają ostatni mecz w tym roku. Czas na przerwę zimową.

93 min. - Błąd Celebana i z kontrą ruszył Król. Zawodnik był w dogodnej pozycji do strzału jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i pewnie złapał Burta.

90+1 min. - Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90 min. - Schodzi z boiska Sędzikowski, a w jego miejsce pojawia się Polak.

89 min. - Próbował przedrzeć się z kontrą Firlej, jednak wybija piłkę Szmigiel.

87 min. - Boruń uderza niecelnie z dystansu.

86 min. - Faulowany Jakubiak i rzut wolny dla Śląska.

84 min. - Schodzi Fidziukiewicz, a w jego miejsce Rozmus. W Śląsku boisko opuścił Zylla i Pawelec, a na boisko weszli Jakubiak i Gryglak.

83 min. - Niebezpieczna strata Śląska w Środku pola. Piłkę przejął Fidziukiewicz i wyszedł na czystą pozycję do strzału. Uderzył prosto w bramkarza.

81 min. - Faul na Bukowskim i rzut wolny dla Śląska.

77 min. - Strzał Zylli zablokowany na szesnastym metrze.

75 min. - W Śląsku za Idzika i Wyparta na boisku pojawili się Bargiel i Szmigiel.

75 min. - Schodzą Ryczkowski i Ceglarz, a w ich miejsce Król oraz Firlej.

74 min. - Rajd Sędzikowskiego po świetnym prostopadłym podaniu i sytuację w ostatniej chwili ratuje Celeban.

71 min. - W między czasie zmiana w ekipie trenera Wołczka. Olejniczak zastępuje Michalskiego.

70 min. - Fidziukiewicz bliski podwyższenia prowadzenia, ale ofiarnie interweniuje Pawelec.

65 min. - Odpowiedź Motoru. Ryczkowski ograł Celebana w polu karnym, jednak strzał prosto w bramkarza.

64 min. - Znowu dobre wyjście Madejskiego udaremnia Pawelcowi zdobycie bramki kontaktowej.

63 min. - Świetny strzał Zylli i jeszcze lepsza interwencja Madejskiego.

59 min. - Bukowski powtórzył wyczyn Zylli z drugiej strony boiska.

58 min. - Słaby strzał Zylli i piłka przelatuje obok bramki.

57 min. - Idzik uderza niecelnie z ostrego kąta po prostopadłym podaniu z głębi pola.

55 min. - Kolejne niepewne wyjście Burty do dośrodkowania po rzucie rożnym. Ratują sytuację obrońcy WKS-u.

51 min. - Dobra wrzutka na Idzika, jednak zgranie do nikogo i znów przy piłce Motor.

48 min. - Strzał Madejskiego prosto w mur. Zawodnicy Motoru reklamują zagranie ręką, lecz gwizdek sędziego milczy.

47 min. - Błąd Calińskiego i zagranie ręką przed polem karnym. Chwilę później zawodnik Motoru pakuje piłkę do siatki, jednak skończyło się na strachu. Sędzia wrócił do przewinienia i podyktował rzut wolny.

Rozpoczynamy drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy. Kompletna dominacja gospodarzy i bezradność WKS-u sprawia, że wynik meczu do tej pory nie może dziwić. Wracamy po przerwie.

Błąd Burty, złe wyjście do dośrodkowania Ryczkowskiego, zgranie Sędzikowskiego i z bliskiej odległości drugą bramkę dla Motoru zdobywa Fidziukiewicz.

36 min. - Zylla otrzymał świetne podanie od Borunia w pole karne i oddał strzał prosto w bramkarza Motoru.

34 min. - Po raz kolejny Sędzikowski z łatwością ogrywa obrońców Śląska, lecz tym razem przegrywa pojedynek z Burtą.

32 min. - Mocny strzał Ryczkowskiego z ostrego kąta wysoko nad bramką Burty.

29 min. - Gospodarze wciąż przy piłce szukają miejsca do rozegrania akcji ofensywnej w ataku pozycyjnym. Śląsk broni całą drużyną na własnej połowie.

Kibice na stadionie po 24 minutach upamiętniających zmarłego kibica rozpoczęli doping.

22 min. - Znowu groźnie Sędzikowski prawą stroną boiska, jednak tym razem Burta wybija na rzut rożny.

Gol dla Motoru. Precyzyjny strzał Sędzikowskiego zza pola karnego daje prowadzenie gospodarzom.

14 min. - Fidziukiewicz w groźnej akcji podbramkowej i w ostatniej chwili strzał blokuje Celeban.

13 min. - Bomba z dystansu Bukowskiego. Świetnie broni Madejski.

12 min. - Odpowiada Śląsk próbując zagrozić rywalom z lewej strony boiska.

10 min. - Dobre dośrodkowanie Sędzikowskiego i kiks Cichockiego ratuje Burtę przed utratą bramki.

9 min. - Kolejny faul i rzut wolny dla gospodarzy w okolicach pola karnego Śląska.

5 min. - Strzał zza pola karnego i pewnie łapie Burta.

5 min. - Pawelec wybija na rzut rożny.

4 min. - Faul Michalskiego. Żółta kartka i rzut wolny dla Motoru.

2 min. - Dobra akcja Motoru, dogranie Ryczkowskiego do Ceglarza w pole karne, jednak źle przyjął piłkę zawodnik gospodarzy.

Pierwszy gwizdek i zaczynamy Mecz Przyjaźni!

Mecz rozpoczyna się minutą ciszy dla zmarłego niedawno kibica WKS-u.

Witamy na naszej relacji live z ostatniego meczu rezerw w tym sezonie! Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Autor relacji: Dominik Szpik