Strzelcy: Zrelak 26' Matuszewski 53' – Lewkot 79'

Warta Poznań: (stroje: zielone) Lis – Grzesik, Kiełb (67 Czyżycki, 90 Fiedosewicz), Ivanov, Trałka, Kopczyński, Kupczak, Matuszewski (82 Ławniczak), Szymonowicz, Papeau (82 Burman), Zreľák (82 Kuzimski) Trener: Dawid Szulczek
Śląsk Wrocław: (stroje: białe) Putnocky – Golla, Lewkot, Bejger, Makowski (90 Bukowski), Schwarz, Janasik, Štiglec (59 Garcia), Łyszczarz (59 Pich), Sobota (76 Quintana), Expósito Trener: Jacek Magiera

Warta Poznań: Grobelny, Kuzimski, Fiedosewicz, Ławniczak, Czyżycki, Sangowski, Małek, Burman, Stangel
Śląsk Wrocław: Szromnik, Poprawa, Garcia, Pawłowski, Bukowski, Pich, Zylla, Quintana, Bergier

Koniec meczu! WKS przegrywa szósty mecz w sezonie i osuwa się na dziewiąte miejsce w tabeli.

Kartka dla trenera Szulczka.

Kartka dla Grzesika.

90+5 min. - Warta zamknięta w hokejowym zamku. Teraz faul Golli, który pchnął rywala w plecy. Fiedosiewicz zmienia Czyżyckiego.

90+4 min. - Seria wrzutek w pole karne Warty, ale bronią się dobrze gospodarze.

90+2 min. - Pich strzela obok bramki!

Żółta kartka dla Ławniczaka. Sędzia dolicza aż 6 minut.

90 min. - Bukowski debiutuje w Śląsku, zmienia Makowskiego.

89 min. - Wrzutka Janasika. Quintana faulował w powietrzu.

88 min. - Kontra Warty, słupek ratuje Śląsk!

87 min. - Dwie wrzutki, ale nic nie dały.

86 min. - Faul na Pichu, jest rzut wolny.

85 min. - Teraz dobrze Lewkot w obronie, odbiera piłkę i jest faulowany. Żółtko dla Czyżyckiego.

84 min. - Seria autów dla Warty na połowie Śląska.

82 min. - Faul Picha w środku pola. I 3 zmiany w Warcie: schodzą Matuszewski, Papeau, Zrelak, wchodzą Ławniczak, Burman, Kuzimski.

79 min. - GOOOOL! Lewkot głową po wrzutce Garcii! Łapiemy kontakt!

78 min. - Uderzenie Picha z powietrza sprzed pola karnego nad bramką.

77 min. - Ostre dośrodkowanie Picha, Lis po rykoszecie wybija piłkę przed siebie.

76 min. - Quintana zmienia Sobotę.

75 min. - Dobra akcja Śląska, piłka trafiła do niepilnowanego Garcii, dośrodkowanie zamykał Sobota, ale nieczysto uderzył piłkę na piątym metrze!

73 min. - Miękka wrzutka Schwarza, ale jego koledzy przed bramką są dobrze pilnowani.

72 min. - Wrzutka Picha, Kupczak wybija piłkę z pola karnego.

71 min. - Faul Schwarza, wcześniej podanie Janasika do rywala...

69 min. - Kartka dla Trafłki za faul na wychodzącym z kontrą Exposito.

68 min. - Fatalny kiks Lewkota, który nie sięgnął prostej piłki głową, Zrelak był sam przed bramką, uderzył obok Putnockiego, ale trafił w słupek, a Bejger wybił piłkę z linii!

67 min. - Czyżycki zmienia Kiełba.

66 min. - Bejger oddał strzał z dystansu, Lis wypiąstkował piłkę przed siebie.

65 min. - Papeau oszukał Lewkota, ale Zrelak nie zdołał oddać strzału.

64 min. - Sobota ratował piłkę przed wyjściem poza boisko, uderzając niemal z zerowego kąta. Bez powodzenia.

63 min. - Sobota do Janasika, który fatalnie dośrodkował... piłka w rękach Lisa.

61 min. - Lewkot ryzykownie we własnym polu karnym, ale rywal go faulował.

60 min. - Bramkarz Warty sygnalizuje problem i jest opatrywany.

59 min. - Pich i Garcia wchodzą za Łyszczarza i Stigleca.

58 min. - Kontra Śląska, szarżuje Łyszczarz, ale jest faulowany przez Matuszewskiego, który obejrzał kartkę.

57 min. - Lewkot fauluje Zrelaka.

56 min. - Złe przyjęcie piłki Janasika i jeszcze faulował, brak słów...

53 min. - Zrelak do Matuszewskiego i 2:0! Świetna kontra gospodarzy, obrońcy Śląska nie nadążyli.

52 min. - Lewkot zablokował Zrelaka, który i tak był na spalonym.

51 min. - Sobota nie dał rady Trałce, po chwili Matuszewski obija nogi Lewkota. Aut dla Warty.

50 min. - Kupczak na prawo do Grzesika, ten zagrywa w pole karne, piłka przypadkowo trafiła do Zrelaka, który z ostrego kąta trącił ją, ale minęła bramkę.

48 min. - Dobrze pociągnął Sobota prawym skrzydłem, wycofana piłka trafiła do Makowskiego przed pole karne, ale ten źle strzelił.

47 min. - Papeau efektownie strzela przewrotką, ale spokojnie łapie piłkę Putnocky.

46 min. - Warta zaczęła drugą połowę. Obie drużyny bez zmian.

Koniec pierwszej połowy. Śląsk ma piłkę (65% vs 35%), wymienił prawie trzy razy więcej podań, ale stworzył tylko jedną sytuację, a dodatkowo znów popełniał błędy z tyłu.

45 min. - Wrzutka Stigleca, ale obrońcy Warty byli czujni.

44 min. - Dalekie zagranie Golli do Janasika, ale za mocne.

42 min. - Strzał Soboty z dystansu, ale bardzo niecelny.

39 min. - Bejger dobrze przyblokował rywala w swoim polu karnym.

37 min. - Makowski próbował z narożnika pola karnego, ale za każdym razem był blokowany. Duży tłok w polu karnym Warty. Gospodarze skutecznie bronią prowadzenia.

36 min. - Wrzutka z wolnego Papeau, Szymonowicz trącił piłkę, a ta doturlała się do Putnockiego.

35 min. - Centra z prawej strony, ale Schwarz nie trafił dobrze w piłkę, a Stiglec po chwili faulował, próbując oddać strzał.

33 min. - Piłkarze Warty zamknięci we własnym polu karnym, ale Śląsk nie może się przedrzeć i wypracować pozycji do strzału.

32 min. - Strzał Łyszczarza z 20 metrów, piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

30 min. - Bardzo niecelne uderzenie Zrelaka z kilkunastu metrów.

29 min. - Powinno być 2:0! Matuszewski zakręcił na skrzydle Janasikiem i celnie wrzucił na głowę Papeau, ale ten źle główkował, dodatkowo Golla zamortyzował strzał i Putnocky łapie piłkę.

26 min. - Teraz się przedarli i niestety przegrywamy 0:1! Adam Zrelak strzela gola. Janasik przegrał pojedynek główkowy na środku boiska, potem zła interwencja Lewkota, który nie wybił piłki. Napastnik Warty uderzył mocno, piłka odbiła się jeszcze od kolana Putnockiego i wpadła do siatki.

24 min. - Teraz piłka była dłużej na połowie Śląska, ale gospodarze nie przedarli się w pole karne.

23 min. - Posiadanie piłki zdecydowanie po stronie Śląska, ale na razie poza sytuacją Łyszczarza WKS bez okazji do strzelenia gola.

21 min. - Papeau leży przy linii po starciu z Bejgerem.

19 min. - Śląsk spokojnie rozgrywa od tyłu.

16 min. - Rzut rożny dla Śląska, ale zła wrzutka Stigleca.

14 min. - Stuprocentowa sytuacja Śląska! Grzesik wybił piłkę z linii bramkowej! Rewelacyjne podanie Exposito do Łyszczarza, który stanął oko w oko z bramkarzem. Lis odbił piłkę tak, że nabił Ivanowa, i ta zmierzała do bramki, ale Grzesik zdążył z asekuracją.

13 min. - Akcja Warty. Kupczak wbiegł w pole karne, był w dogodnej sytuacji, ale się pośliznął, po czym faulował Bejgera.

12 min. - Niezła akcja Śląska zakończona przed polem karnym. Ściął do środka Janasik, podał dobrze Sobota, ale zagubił się Łyszczarz.

10 min. - Łyszczarz złapany na spalonego w bocznej strefie.

9 min. - Dobra asekuracja Schwarza, który został dodatkowo faulowany we własnej szesnastce.

8 min. - Teraz pozycyjnie WKS, ostatecznie Exposito nie zrozumiał krótkiego zagrania piętą Łyszczarza.

6 min. - Kontra wrocławian, ale Exposito za mocno zagrał do Stigleca w pole karne.

5 min. - Pierwszy pozycyjny atak Warty, ale dobrze ustawieni byli obrońcy Śląska.

4 min. - Brzydki faul Golli na Papeau i niestety szybko złapana żółta kartka.

3 min. - Exposito zagrał przed polem karnym do Łyszczarza, ale ten wycofał piłkę.

2 min. - Wrzutka Janasika, ale na nogę obrońcy.

1 min. - Zaczął Śląsk. Na razie piłka ciągle w środku pola.

W sumie w drużynie Śląska 4 zmiany w porównaniu z nieudanym meczu w Zabrzu.

Piłkarze na murawie, zaraz zaczynamy.

W składzie Śląska nie ma Verdaski, Praszelika i Mączyńskiego (nawet na ławce). Szansę od pierwszej minuty dostaje Adrian Łyszczarz.