Śląsk Wrocław: (stroje: zielone) Szromnik - Bejger, Lewkot, Golla - Janasik, Mączyński, Schwarz, Garcia (Stiglec 56') - Sobota (Łyszczarz 56') , Pich (Quintana 71') - Exposito (Gryglak 90+1')

Cracovia: (stroje: biało-czerwone) Niemczycki - Rapa, Rodin, Jugas - Kakabadze, Knap, Rasmussen (Rasmussen 82'), Siplak - Hanca (Loshaj 71'), Rakoczy (Myszor 65') - Van Amersfoort

Śląsk Wrocław: Putnocky - Iskra, Poprawa, Stiglec, Gryglak, Makowski, Zylla, Łyszczarz, Quintana
Cracovia: Wilk - Lusiusz, Rivaldo Jr., Rocha, Sadikovic, Loshaj, Piszczaek, Pestka, Myszor

Sędziuje: Paweł Raczkowski

Aura: zimno

Koniec meczu. W fatalnym stylu przegrywamy ostatni mecz roku.

90+1 min. - Mamy debiut w Śląsku! Filip Gryglak zastępuje Erika Exposito.

90 min. - Świetna interwencja Szromnika przy strzale Kakabadze.

87 min. - Knap fauluje Mączyńskiego.

85 min. - Strzał z dystansu Lusiusza mija bramkę Szromnika.

82 min. - Zmiana w zespole gości. Lusiusz zastępuje Rasmussena.

81 min. - Van Amersfoort na spalonym.

79 min. - Jugas wybija na rzut rożny.

77 min. - Exposito faulowany na połowie rywala.

72 min. - Janasik fauluje Loshaja i otrzymuje żółtą kartkę.

71 min. - Zmiana również w Cracovii. Loshaj za Hancę.

71 min. - Była to ostatnia akcja Słowaka w tym meczu, gdyż w jego miejsce pojawia się na boisku Caye Quintana.

70 min. - Pich uderza wysoko nad bramką.

67 min. - Golla oddaje strzał głową z bliskiej odległości, jednak jakimś cudem Niemczycki zatrzymuje piłkę na linii.

66 min. - Rzut rożny dla Śląska.

65 min. - Zmiana w Cracovii. Myszor zastępuje Rakoczego.

61 min. - Rzut rożny dla Cracovii.

61 min. - Van Amersfoort niemal zaskoczył Szromnika, jednak pomylił się minimalnie.

59 min. - Piłka po strzale Schwarza mija bramkę Niemczyckiego.

58 min. - Łyszczarz faulowany przez Siplaka.

56 min. - Podwójna zmiana w Śląsku. Łyszczarz i Stiglec zastępują Sobotę i Garcię.

55 min. - Robert Pich z efektownym, jednak nieskutecznym dryblingiem w polu karnym Cracovii.

54 min. - Kakabadze podwyższa prowadzenie strzałem z dystansu.

53 min. - Piłka po strzale Rodina musnęła poprzeczkę bramki Szromnika.

52 min. - Rzut rożny dla Cracovii.

48 min. - Tym razem faulowały Schwarz z boku pola karnego i mamy kolejny rzut wolny.

47 min. - Sobota faulowany i będziemy mieli rzut wolny na połowie rywala.

Rozpoczynamy drugą połowę.

Sędzia kończy pierwszą połowę.

45+7 min. - Gol dla Cracovii. Rapa po dośrodkowaniu Siplaka z rzutu wolnego.

45+5 min. - Rzut rożny dla Cracovii.

45+3 min. - Żółtą kartką ukarani Van Amersfoort i Maczyński.

45+2 min. - Niebezpieczne starcie prowadzące do konfliktu między Van Amersfoortem i Rakoczym a Mączyńskim.

45+1 min. - Sędzia dolicza 6 minut do regulaminowego czasu gry.

43 min. - Żółta kartka dla Lewkota.

43 min. - Efektowną sztuszką popisał się Golla zakładając siatkę Rasmussenowi przed polem karnym Cracovii. Jego strzał niestety został zablokowany.

40 min. - Po zmianie sędziego gra została wznowiona.

34 min. - Mamy krótką przerwę w grze spowodowaną kontuzją sędziego bocznego.

33 min. - Niecelny strzał Golli po dośrodkowaniu Garcii.

32 min. - Rzut rożny dla Śląska.

28 min. - Złe rozegranie Golli i groźna kontra Rakoczego. Obrońca naprawia swój błąd i wybija piłkę spod nóg zawodnika Cracovii.

26 min. - Siplak bliski zdobycia bramki, jednak na drodze piłki stanął dobrze ustawiony Bejger.

23 min. - Strzał Schwarza zablokowany.

22 min. - Dośrodkowanie Janasika wybijają obrońcy i będziemy mieli rzut rożny.

18 min. - Odpowiedź Cracovii i świetna interwencja Szromnika przy strzale Rakoczego.

17 min. - Słupek Soboty po wyjściu "sam na sam" z Niemczyckim! Wcześniej jednak sędzia odgwizdał spalonego.

15 min. - Kakabadze na spalonym.

13 min. - Niecelny strzał Picha po podaniu od Mączyńskiego.

10 min. - Po analizie VAR sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

9 min. - Ładna klepka Exposito z Mączyńskim. Hiszpan po kontakcie z obrońcą upada w polu karnym, lecz gwizdek sędziego milczy.

7 min. - Szromnik bez problemu łapie strzał Knapa.

6 min. - Dobrze przyjął piłkę Sobota w polu karnym Cracovii i szukał okazji do strzału. Tym razem lepsi obrońcy gości.

4 min. - Groźne dośrodkowanie z lewej strony do Kakabadze, jednak jego strzał został zablokowany.

2 min. - Faulowany Exposito na własnej połowie.

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy bój o zwycięstwo!