Śląsk Wrocław: Szromnik - Bejger (46' Michalski), Golla, Verdasca - Janasik (71' Iskra), Lewkot (71' Łyszczarz), Schwarz, Garcia (58' Stiglec) - Pich (76' Bergier), Zylla (46' Praszelik), Quintana (58' Sobota)

FK Vojvodina:

Trener: Slavoljub Dordević

Sędziuje:

Aura: Chłodno

90+1 min. - Koniec meczu - Śląsk w ostatnim zimowym sparingu przegrywa z Vojvodiną 0:2

89 min. - Bergier zablokowany pod linią końcową, nie będzie jednak kornera

88 min. - Michalski walczył o piłkę po dośrodkowaniu Schwarza, ale nie był w stanie oddać strzału

88 min. - Kolejna dobra akcja Iskry tym razem zaowocowała rzutem rożnym dla Śląska

87 min. - Taktyczny faul na rozpędzonym Praszeliku w środku pola i kolejna kartka dla zawodnika Vojvodiny

86 min. - Iskra walczył do ostatnich metrów boiska z obrońcą rywala, ale po tej akcji nie będzie rzutu rożnego

86 min. - Celny strzał Bergiera, ale spokojnie interweniuje bramkarz Serbów

84 min. - Stiglec faulowany w środku pola, przeciwnik ukarany napomnieniem przez arbitra

83 min. - Zagotowało się w polu karnym Vojvodiny przed wykonaniem kornera - sędzia musiał wkroczyć między piłkarzy i ostudzić emocje

83 min. - Rzut rożny dla Śląska po akcji rezerwowego Łyszczarza

81 min. - Zbyt mocne zagranie w pole karne Śląska i dobry powrót Michalskiego, który wycofaniem do Szromnika wyjaśnia sytuację

80 min. - Drobny faul przy linii bocznej na lewej stronie, Vojvodina od rzutu wolnego

78 min. - Kolejny ofsajd Śląska - tym razem na nieprzepisowej pozycji złapany Sobota

77 min. - Idealne dośrodkowanie Iskry na głowę Bergiera, a nowowprowadzony napastnik uderza tuż obok słupka

76 min. - Bergier w miejsce Picha w zespole Jacka Magiery

75 min. - Pich przewrócił się w starciu z rywalem na linii pola karnego, ale milczy gwizdek arbitra

74 min. - Golla z Michalskim korzystają z niedokładności w akcji ofensywnej rywala i przejmują piłkę na wysokości linii środkowej

71 min. - Podwójna zmiana w Śląsku - Łyszczarz za Lewkota i Iskra w miejsce Janasika

71 min. - Ruszyli z szybką kontrą wrocławianie, ale nie przypilnowali linii ofsajdu

69 min. - 0:2... Kuriozalny błąd Szromnika, który w niewytłumaczalnej sytuacji przepuścił piłkę po uderzeniu z rzutu wolnego

69 min. - W kolejnej sytuacji już faul Portugalczyka i Vojvodina zacznie od rzutu wolnego blisko pola karnego wrocławian

67 min. - Verdasca dobrym powrotem przerwał akcję Serbów prawą stroną - obrońca Śląska wybił na aut

65 min. - Wrzutka Stigleca z lewej strony wybita z pola karnego przez obrońców Vojvodiny

62 min. - Janasik długim zagraniem spod własnego pola karnego szukał Picha, jednak bez kłopotów opanowali sytuację rywale

60 min. - Zablokowany strzał Praszelika z osiemnastu metrów

58 min. - Stiglec za Garcię oraz Sobota za Quintanę - dwie kolejne zmiany w zespole trenera Magiery

57 min. - Słupek po strzale z ostrego kąta Janasika, który zamykał dośrodkowanie z prawej strony! Było bardzo niebezpiecznie

57 min. - Tym razem przewinienie na Quintanie i rzut wolny dla wrocławian w środku pola

56 min. - Lewkot starał się wypracować miejsce do uderzenia sprzed pola karnego, ale przy okazji faulował przeciwnika

54 min. - Ciekawa akcja rezerwowych Praszelika z Michalskim - mocny strzał tego drugiego mija słupek bramki Serbów

54 min. - Dobra praca Picha w defensywie, odebrał piłkę bez faulu pod własnym polem karnym

51 min. - Znakomite dośrodkowanie Janasika z prawej flanki dotarło na głowę Schwarza, a jego strzał z olbrzymim trudem odbił bramkarz Vojvodiny! Z dobitką pospieszył jeszcze Pich, ale i on nie trafił do bramki

49 min. - Niebezpieczne wstrzelenie w pole karne przez Garcię z lewej strony, jednak żaden z piłkarzy Śląska nie dopadł do piłki

47 min. - Zaskakujące, ale lekkie uderzenie zawodnika Vojvodiny sprzed pola karnego spokojnie złapane przez Szromnika

46 min. - Quintana faulowany na własnej połowie i od rzutu wolnego wrocławianie

46 min. - Śląsk rozpoczął drugą połowę z dwiema zmianami - Michalski za Bejgera i Praszelik za Zyllę

46 min. - Zaczynamy drugą połowę!

45+1 min. - Koniec pierwszej połowy - Śląsk przegrywa z Vojvodiną 0:1 w ostatnim sparingu tej zimy

45+1 min. - Rozegranie kornera kończy się strzałem z woleja, po którym byłby kolejny rożny, gdyby nie upływający czas. To była ostatnia akcja pierwszej części

45 min. - Janasik zdołał zablokować dośrodkowanie spod linii końcowej i jeszcze przed przerwą rzut rożny dla drużyny z Serbii

44 min. - Vojvodina zaczyna od rzutu wolnego po faulu w środku pola

41 min. - Niestety kolejny raz zabrakło dokładności w akcji Garcii z Zyllą lewą stroną i w prostej sytuacji traci piłkę przedstawiciel ekstraklasy

39 min. - Walka o piłkę pod polem karnym wrocławian, zdaniem arbitra jednak bez faulu Bejgera

37 min. - Zupełnie nieudane zagranie Verdaski z własnej połowy w pole karne Vojvodiny. Żaden z zawodników Śląska nawet nie wystartował do piłki

34 min. - Dośrodkowanie Schwarza łatwo wybite przez defensorów drużyny z Serbii

33 min. - Pich faulowany na lewej stronie przy linii bocznej, wrocławianie od rzutu wolnego

32 min. - Lewkot wpadł w pole karne Vojvodiny, ale został pozbawiony futbolówki przez obrońców

31 min. - Zbyt wysokie dośrodkowanie Picha z lewej strony i znowu pewna interwencja bramkarza. Piłki nie sięgnął Quintana

30 min. - Ładnie krążyła piłka między zawodnikami Śląska na lewej stronie, ale ostatecznie zabrakło dokładności i od bramki Vojvodina

29 min. - Wrzutka Golli w pole karne Serbów spokojnie wyłapana przez bramkarza, uprzedzony Janasik

28 min. - Zamieszanie w polu karnym Vojvodiny po dośrodkowaniu Garcii z lewej strony przerwane przed oddaniem strzału

26 min. - Groźne uderzenie Schwarza z wolnego tuż nad poprzeczką bramki Serbów!

25 min. - Quintana świetnie chciał się zabrać z rywalem na plecach po podaniu od Zylli, ale był faulowany. Kartka dla gracza Vojvodiny, rzut wolny z niezłej pozycji dla Śląska

24 min. - Akcja wrocławian prawą stroną przerwana wybiciem za linię boczną

21 min. - Faul na Bejgerze przed szesnastką Serbów, Śląsk wznawia grę krótkimi podaniami

19 min. - Zaskakujące uderzenie sprzed pola karnego i Vojvodina obejmuje prowadzenie w sparingu ze Śląskiem

18 min. - Minimalnie niecelny strzał zawodnika Vojvodiny po dośrodkowaniu z kornera!

17 min. - Znowu niebezpieczne dośrodkowanie w szesnastkę wrocławian, Janasik wybija na rzut rożny

17 min. - Po nieporozumieniu w defensywie Śląska, Serbowie doszli do sytuacji sam na sam. Piłkę dał radę podbić Szromnik, a po chwili za linię boczną wybił wracający Golla. Było gorąco!

15 min. - Golla pozbawiony pozycji strzeleckiej po dośrodkowaniu Schwarza, Vojvodina zacznie od bramki

14 min. - Znakomite zagranie Lewkota w szesnastkę otworzyło drogę Janasikowi, ale jego dośrodkowanie zostało wybite na rzut rożny przez wracającego obrońcę

13 min. - Po niedokładnym zagraniu Verdaski, Serbowie zagościli w polu karnym Śląska, jednak ich akcja szczęśliwie nie zakończyła się strzałem

10 min. - Lewkot nie dał rady opanować piłki w polu karnym przeciwnika po podaniu Zylli

9 min. - Kolejna akcja Śląska, dośrodkowanie z lewej strony wyłapane przez odważnie wychodzącego z bramki golkipera Vojvodiny

7 min. - Faul Verdaski w szesnastce Serbów po rozegraniu rożnego

6 min. - Przeciągnięte dośrodkowanie Janasika do Quintany, defensorzy Vojvodiny wybijają na rzut rożny

5 min. - Janasik szukał zagrania w kierunku Picha pod pole karne, jednak akcję przerywają obrońcy zespołu z Serbii

2 min. - Zawodnik Vojvodiny przewrócił się w polu karnym Śląska po starciu z Verdaską, ale gwizdek arbitra milczy