Jagiellonia Białystok: Alomerović - Tabiś (Olszewski 79'), Pazdan, Tiru, Nastić, Wdowik (Bida 79'), Romańczuk, Struski (trubeha 86'), Pospisil, Carioca, Gual

Śląsk Wrocław: Putnocky - Stiglec, Tamas, Golla, Bejger (Janasik 60'), Pich (Jastrzembski 60') - Mączyński, Schwarz, Olsen (Łyszczarz 71')- Piasecki, Quintana (Sobota 70')

Jagiellonia Białystok: Steinbors, Nalepa, Cernych, Grigoryan, Twarowski, Czerech
Śląsk Wrocław: Szromnik, Verdasca, Garcia, Hyjek, Zylla

Sędzia: Damian Kos

Aura: Słonecznie

Widzów: 6 846

Szczęśliwy remis Śląska, Jagiellonia dominowała, miała więcej okazji ,jednak nie wygrała. Śląsk Wrocław zdobywa ważny punkt w kontekście walki o utrzymanie

94 min. - KONIEC!

93 min. - Rzut rożny dla Jagiellonii, Piłka nad poprzeczką

93 min. - Wyjaśnia Janasik dośrodkowanie Jagi

91 min. - Wojciech Golla! Niecelnie z 15 metra spróbował obrońca Śląska

90 min. - Minimum trzy minuty dłużej w Białymstoku

90 min. - Gual spróbował zaskoczyć sprzed pola karnego, na szczęście niecelnie

90 min. - Rzut rożny dla Śląska, dośrodkowanie prosto w rękawice Alomerovicia

89 min. - Trubeha z żółtą kartka po przerwaniu kontrataku Śląska

88 min. - Do ataku rzuciła się Jagiellonia po stracie bramki

87 min. - Putnocky wybija piłkę na 16 metrze boiska

86 min. - Trubeha w miejsce Struskiego

85 min. - Atakuje Jagiellonia, zderzenie w polu karnym WKS-u Golli oraz Bidy

83 min. - GOOOL! Jastrzembski podaje w pole karne, Michał Pazdan wślizgiem do własnej bramki

82 min. - Carioca upada w polu karnym, sędzia nie przerywa gry

80 min. - Kolejna dobra akcja Jagiellonii, Pospisil w boczną siatkę

79 min. - Zmiany w drużynie Jagiellonii

78 min. - Po kiepskim dośrodkowaniu Jastrzembskiego, rzut rożny dla WKS-u, sytuacja wyjaśniona przez obrońców żółto-czerwonych

6 846 kibiców ogląda dzisiejsze spotkanie w Białymstoku

76 min. - Fabian Piasecki na spalonym

74 min. - Kolejny atak prawą stroną, kolejny raz Alomerović z piłką w rękawicach

73 min. - Wojciech Golla próbuje strzału głową, Alomerović bez problemów łapie piłkę

72 min. - Łyszczarz w obrońcę Jagiellonii i będziemy mieć rzut rożny dla WKS-u

71 min. - Łyszczarz oraz Sobota w miejsce Olsena i Quintany

70 min. - Piłka trafia w rękę jednego z zawodników WKS-u, z rzutu wolnego tuż przy rogu boiska nic jednak nie wynika

69 min. - Tamas mija się z piłką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i Jaga będzie miała kolejną okazję z rzutu rożnego

67 min. - Taras Romańczuk fauluje Wojciecha Gollę i sędzia pokazuje mu żółty kartonik

66 min. - Wojciech Golla wybija piłkę i Śląsk z szasną na kontratak, z którego nic nie wychodzi

65 min. - Wdowik nie przyjmuje piłki po dobrym podaniu. Od autu rozpocznie Śląsk

62 min. - Jastrzembski traci piłkę, Carioca próbuje pokonać Putnockiego strzela jednak niecelnie

60 min. - Zmiany w Śląsku. Jastrzembski za Picha i Janasik za Bejgera

59 min. - Żółta Kartka dla Wojciecha Golli

59 min. - Nastić sprzed pola karnego, w ręce Putnockiego

Słaby mecz WKS-u i w pełni zasłużone prowadzenie Jagiellonii

56 min. - Niecelnie z rzutu wolnego Fabian Piasecki

55 min. - 30 metrów od bramki Jagi faulowany Robert Pich, będzie okazja na szybkie wyrównanie

Mimo dwóch zawodników w pobliżu Hiszpana, ten odwrócił się i pewnie uderzył w dolny róg bramki

52 min. - Gol! Gual z trzecim golem w sezonie

51 min. - Kilka prób dośrodkowań w pole karne Jagiellonii, wszystkie zostały wyjaśnione przed defensywę żółto-czerwonych

49 min. - Gual drybluje w polu karnym, podaje na jedenasty metr, jednak jeden z zawodników Jagiellonii strzela w nogi Tamasa

48 min. - Kolejna pewna interwencja Putnockiego.

46 min. - Rzut rożny dla Jagiellonii, Putnocky wybija piłkę

46 min. - Sędzia Kos daje znak, zaczynamy drugą połowę

45+1 min. - Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia dominuje, poprzeczka, słupek oraz Matus Putnocky ratują Śląsk

45 min. - Sędzia dolicza minimum minutę

45 min. - Gual mocno z ostrego kąta. Putnocky znów świetnie broni dostępu do bramki

44 min. - Śląsk próbował odpowiedzieć, Pich wchodzi w drybling, który przegrywa.

43 min. - Strata Golli, Strzał przed pola karnego w słupek bramki Putnockiego! Znowu było blisko

42 min. - Stiglec w pole karne, piłka w rękawicach Alomerovicia

40 min. - Struski ukarany żółtą kartką za faul na Olsenie

39 min. - Putnocky mija się z piłką. Dwie próby na strzelenie gola przez Jagiellonię jednak nieudane. Kolejny rzut rożny

38 min. - Prostopadłe zagranie w pole karne Jagi. Alomerović uprzedził wszystkich zawodników i wybił piłkę

37 min. - Co zrobił Caye! Swietna sytuacja Hiszpana, który jednak nie oddał strzału w polu karnym

35 min. - Błąd Tamasa, Putnocky szybciej od zawodnika Jagi uspokaja sytuację

34 min. - Tiru ucierpiał, chwila przerwy w grze

31 min. - Gual strzela prosto w Tamasa. Kolejny rzut rożny

30 min. - Pich oddaje strzał w polu karnym. Siła strzału pozostawia jednak wiele do życzenia. Pierwszy celny strzał WKS-u

29 min. - Mączyński w pole karne! Piłka mija wszystkich zawodników

28 min. - Tamas podaje na skrzydło, nie było tam jednak żadnego zawodnika Śląska. Od bramki Alomerović

27 min. - Żółta kartka dla Quintany

26 min. - Podanie w pole karne do Caye, Pazdan jednak uprzedził Hiszpana

24 min. - Bardzo słabe dośrodkowanie z rzutu wolnego, WKS utrzymuje się jednak na połowie Białostoczan

23 min. - Śląsk rozgrywa piłkę na własnej połowie

22 min. - Spore problemy Śląska z przedarciem się w pole karne żółto-czerwonych

19 min. - Tamas wybija piłkę z linii bramkowej!

18 min. - Carioca w rękę Golli, nie ma mowy jednak o rzucie karnym. Kolejny rzut rożny

17 min. - Pazdan do Guala w polu karnym. Hiszpan strzela bardzo słabo i Putnocky bez problemu łapie futbolówkę

16 min. - 3 rzut rożny w tym meczu dla Jagiellonii, może być groźnie

16 min. - Stiglec świetnie wślizgiem zatrzymuje Cariocę. Aut dla Jagiellonii

14 min. - Caye szuka Piaseckiego w polu karnym, piłka zostaje wybita, wciąż jednak przy piłce Śląsk

12 min. - Pich dośrodkowuje z lewej strony, sytuacja natychmiast wyjaśniona przez obrońców Jagiellonii

12 min. - Zdecydowanie dominują żółto-czerwoni w pierwszych 10 minutach

9 min. - Poprzeczka! Taras Romańczuk blisko gola po rzucie wolnym

8 min. - Brak większego zagrożenia ze stałego fragmentu. Od bramki Putnocky

8 min. - Rzut rożny dla drużyny Piotra Nowaka

7 min. - Jagiellonia próbuje przedrzeć się w pole karne Śląska

4 min. - Fauluje Mączyński w środkowej części boiska

3 min. - Rzut Wolny dla Jagiellonii. Nieudana próba strzału jednego z zawodników Jagi w polu karnym WKS-u

2 min. - Pierwsza akcja Śląska, Piasecki podaje jednak niecelnie do Quintany.

1 min. - Zaczynamy mecz w Białymstoku

Kliknij TUTAJ i sprawdź aktualne kursy w LV BET na zwycięstwo Śląska!

Autor relacji: Piotr Kryński