Śląsk II Wrocław: Burta - Caliński, Muszyński, Pawelec (82' Matsenko), Lizakowski, Bukowski (82' Gryglak), Pisarczuk, Dryja (67' Radkowski), Młynarczyk (67' Jezierski), Bargiel (86' M.Kurowski), Krocz

Siarka Tarnobrzeg: Muzyk - Mróz (57' Bałdyga), Stańczyk (57' Kwaśniewski), Stefanik, Hrnciar, Adamek, Bierzało, Bieniarz, Kaliniec (78' Zawiślak), Agudo, Sulikowski (57' Cichocki)

Siarka Tarnobrzeg: Pietryga, Józefiak, Chmelenko, Sumara, Yatsenko

Sędzia: Paweł Dziopak

Aura: słonecznie

Widzów:

Śląsk II Wrocław i Siarka Tarnobrzeg dzielą się punktami po bardzo słabym meczu w wykonaniu obu tych drużyn

90+4 min. - Koniec meczu

90+2 min. - Śląsk miał szansę na kontrę, ale Lizakowski fatalnie podał pod nogi przeciwnika

90 min. - Sędzia doliczył minimum cztery minuty

89 min. - W końcówce żadna drużyna nie potrafi stworzyć okazji bramkowej.

82 min. - Gryglak i Matsenko w miejsce Bukowskiego oraz Pawelca w zespole Śląska II

82 min. - Po dośrodkowaniu Krocza strzał Radkowskiego nad poprzeczką

78 min. - Zawiślak w miejsce Kalińca w zespole Siarki

78 min. - Bardzo niecelny strzał Krocza z prawej strony

75 min. - Zbyt mocne prostopadłe zagranie w kierunku Radkowskiego, Muzyk interweniuje we własnym polu karnym

72 min. - Strzał głową Radkowskiego obok słupka bramki Muzyka

70 min. - Faul w środku pola, od rzutu wolnego Siarka

67 min. - Akcja Siarki przerwana na prawym skrzydle, piłka wybita na aut

63 min. - Podwójna zmiana w zespole Śląska II - Jezierski i Radkowski w miejsce Dryji oraz Młynarczyka

61 min. - Rykoszet po uderzeniu Agudo sprzed pola karnego - będzie rzut rożny dla Siarki

59 min. - Burta bronił strzał Stefanika z jedenastu metrów!

58 min. - Faul Muszyńskiego na nowowprowadzonym Kwaśniewskim i rzut karny dla Siarki

57 min. - Cichocki, Kwaśniewski i Bałdyga meldują się na murawie w zespole Siarki

55 min. - Niecelne uderzenie Lizakowskiego po wybiciu piłki z pola karnego przez obrońców Siarki

53 min. - Efektowna interwencja Pawelca wślizgiem przerywa akcję zespołu z Tarnobrzega

52 min. - Przerwana akcja gości - spalony!

51 min. - Rajd Dryji zatrzymany przez obrońcę Siarki w szesnastce Muzyka

50 min. - Ładna wymiana piłki Bargiela z Dryją przed polem karnym, jednak obrońcy gości zdążyli z wybiciem na aut

48 min. - Uderzenie z rzutu wolnego zawodnika Siarki nad poprzeczką

46 min. - Zaczynamy drugą połowę!

45 min. - Sędzia Dziopak nie dorzucił ani sekundy do regulaminowych 45 minut - 0:0 przy Oporowskiej

44 min. - Wrzutka Pisarczuka z rzutu wolnego łatwo wyłapana przez bramkarza Siarki

42 min. - Efektowna próba Dryji! Piłka po strzale przewrotką wylądowała jednak w rękach Muzyka

39 min. - Śląsk II szybko przeniósł się z piłką pod pole karne przeciwnika, jednak Dryja uderzył wysoko nad poprzeczką

39 min. - Agudo przewrócony w środku pola, jednak gwizdek arbitra milczy

37 min. - Zmarnowana szansa Siarki - Adamek w prostej sytuacji zbyt mocno w kierunku Sulkowskiego

36 min. - Odpowiedź wrocławian, zablokowany strzał Bukowskiego

35 min. - Walka o piłkę z udziałem Muszyńskiego przy linii bocznej, od wrzutu z autu Siarka

32 min. - Przerwana akcja Siarki - Adamek na spalonym

31 min. - Żółta kartka dla Kalińca za próbę wymuszenia rzutu karnego

30 min. - Zablokowane dośrodkowanie Sulkowskiego z lewej strony boiska, trafił w nogę Lizakowskiego

29 min. - Dobre zagranie Krocza w pole karne do Dryji, ale również w tej sytuacji był spalony

27 min. - Przerwana akcja gości - sędzia asystent uniósł chorągiewkę

26 min. - Stefanik zagrał w pole karne Burty do Mroza, jednak nie opanował piłki zawodnik gości

23 min. - Przewinienie Calińskiego na połowie gości i od rzutu wolnego zespół trenera Becelli

22 min. - Sulkowski złapany na spalonym w akcji Siarki lewym skrzydłem

20 min. - Śląsk II rozpocznie od rzutu wolnego po faulu na Kroczu przy linii bocznej

19 min. - Efektowna interwencja jedną ręką Burty po szybkim przetransportowaniu piłki przez gości w jego pole karne, znowu było groźnie pod bramką Śląska II

18 min. - Kolejna próba w wykonaniu zespołu z Tarnobrzega, tym razem jednak zbyt mocne zagranie w kierunku Stańczyka

17 min. - Niedokładna wrzutka w pole karne Burty ze stałego fragmentu - nie sięgnął piłki wbiegający Bierzało

14 min. - Mocny, niecelny strzał Młynarczyka sfinalizował dośrodkowanie gospodarzy z rzutu wolnego

13 min. - Będzie rzut wolny dla wrocławian po faulu z lewej strony boiska

12 min. - Pojedynek główkowy Lizakowskiego i Sulkowskiego na wysokości linii środkowej, faulowany zawodnik Śląska II

11 min. - Kolejny raz używa gwizdka sędzia Dziopak, faulowany na własnej połowie Adamek

10 min. - Kolejna próba wrocławian, jednak Muzyk łapie piłkę po podaniu w kierunku Dryji

9 min. - Niedokładne zagranie Młynarczyka z prawego skrzydła w kierunku wbiegającego w pole karne Lizakowskiego

7 min. - Dobra akcja Lizakowskiego na prawym skrzydle i zagranie przed bramkę do Bargiela, który jednak uderzył obok słupka

5 min. - Przewinienie Pisarczuka w środku pola i pierwsza żółta kartka tego popołudnia

4 min. - Dryja wpadł w szesnastkę Siarki, ale tam został pozbawiony miejsca do oddania strzału przez defensorów rywala

3 min. - Bukowski faulowany przed własnym polem karnym przy próbie wyprowadzenia piłki, rzut wolny dla gospodarzy

2 min. - Sulkowski ruszył lewą stroną boiska w pierwszej akcji Siarki, jednak został zatrzymany przez obrońców w polu karnym Burty

1 min. - Zaczynamy mecz!

Kliknij TUTAJ i sprawdź aktualne kursy w LV BET na zwycięstwo Śląska!

Autor relacji: Karol Bugajski