Rekord Bielsko-Biała: Szumera – Kareta, Pańkowski, Walaszek, Kasprzak (82' Idzik), Wyroba (82' Madzia), Nowak, Kempny (73' Bogunia), Iwanek (61' Kamiński), Waluś (73' Twardkowski ), Świderski

Śląsk II Wrocław: Górski - Lizakowski, Muszyński, Stawny, Wypart, Jezierski (75' Gryglak), Hyjek, Sharabura (63' Maruszak), Wojtczak (63' Wołczek), Matuszewski (75' Lutostański), Zaborski (82' Bednarczyk)

Rekord Bielsko-Biała: Żerdka - Bojdys, Mańka, Krysik
Śląsk II Wrocław: Śliczniak - Pawelec, Szczyrek, Zawadzki

Sędzia: Tomasz Tatarzyński

Aura: Deszczowo

Widzów: Mało

Rezerwy Śląska Wrocław rozpoczynają nowy sezon od remisu

90+5 min. - Arbiter kończy ten mecz

90+4 min. - Rekord wyrównuje. Bogunia dośrodkował piłkę do Daniela Świderskiego, który zdobywa bramkę po strzale głową na sam koniec spotkania

90+4 min. - Rekord stara się budować jeden z ostatnich ataków w tym meczu

90+2 min. - Piłkarze gości nie spieszą się z wykonanie rzutu z autu na połowie przeciwników

90+1 min. - Tuż po rzucie karnym sędzia informuje o doliczeniu pięciu minut do regulaminowego czasu gry

90+1 min. - Mateusz Górski boni rzut karny! Bramkarz Śląska idealnie wyczuł intencje strzelającego

90 min. - Zagranie ręką Muszyńskiego we własnym polu karnym. Tomasz Nowak podejdzie do jedenastki

90 min. - cor Mamy już ósmy rzut rożny w tym meczu dla Rekordu

89 min. - Gracze Śląska wybijają piłkę daleko od własnej bramki

88 min. - Kolejny raz Górski piąstkuje piłkę, która opuszcza pole karne wrocławian

87 min. - Lutostański faulowany przez Pańkowskiego

86 min. - Rekord szuka dalekich zagrań w kierunku wprowadzonych na boisko napastników

85 min. - Śląsk powoli rozgrywa piłkę na połowie przeciwników

82 min. - Michał Hetel szybko reaguje, zmieniając strzelca gola Zaborskiego. W jego miejsce pojawia się Bednarczyk

82 min. - Dwóch napastników pojawia się na murawie w zespole gospodarzy. Wychowanek WKS-u Mariusz Idzik i Madzia wchodzą za Kasprzaka i Wyrobę

80 min. - Niecelne dośrodkowanie Wyparta. Obrońcy wybijają piłkę oddalając zagrożenie od własnej bramki

78 min. - Górkski otrzymuje żółtą kartkę za przedłużanie wybicia piłki spod własnej bramki

77 min. - Kolejna interwencja Górskiego

75 min. - Mamy również zmiany w Śląsku. Schodzą aktywni Matuszewski i Jezierski. W ich miejsca pojawiają się Gryglak i napastnik Lutostański

73 min. - Kolejne zmiany u gospodarzy. Bogunia i Twardkowski wchodzą za Kempnego i Walusia

71 min. - Kempny decyduje się na strzał z dystansu. Piłka otarła się jeszcze od któregoś z obrońców i będziemy mieć rzut rożny dla Rekordu

70 min. - Gospodarze nie są w stanie przebić się przez zagęszczoną obronę Trójkolorowych

68 min. - Javier Hyjek nisko schodzi po piłkę w celu rozegrania od własnej połowy

67 min. - Świetny odbiór walecznego w tym meczu Jezierskiego

66 min. - Górski spokojnie łapie piłkę po ataku gospodarzy

63 min. - Michał Hetel decyduje się na podwójną zmianę. Na boisku pojawiają się najskuteczniejszy w meczach sparingowych Igor Maruszak oraz Aleksander Wołczek. Schodzi strzelec gola Sharabura i aktywny Wojtczak

61 min. - Niecelny strzał Kamińskiego chwilę po wejściu na murawę

61 min. - Zmiana w drużynie z Bielska-Białej. Debiutujący Kamiński wchodzi za Iwanka

61 min. - Jezierski fauluje rywala

60 min. - Górski wybija piłkę spod własnej bramki

60 min. - Rekord próbuje spokojnie budować ataki

57 min. - Muszyński blokuje rywala i zostaje faulowany tuż przy końcowej linii boiska

56 min. - Wypart wznawia grę wrzutem z aut w okolice pole karnego

55 min. - Matuszewski wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego rywali

54 min. - Zaborski odbiera piłkę obrońcy w środku pola

53 min. - Kasprzak bardzo nieudanie dośrodkowuje z lewego skrzydła

52 min. - Lizakowski wznawia grę z autu na połowie gości po tym jak piłka opuściła boisko

51 min. - Kolejny strzał aktywnego na początku drugiej połowy Jezierskiego. Tym razem czujnie blokuje obrońca

51 min. - Górski spokojnie wyłapuje piłkę po zamieszaniu przed polem karnym WKS-u

49 min. - Bardzo niecelny strzał Jezierskiego po dograniu od Sharabury

49 min. - Rozpędzony Wojtczak został zatrzymany przez obrońcę gospodarzy

48 min. - Jezierski faulował gracza Rekordu

47 min. - Śląsk wychodzi z wysokim pressingiem

46 min. - Sędzia Tomasz Tatarzyński rozpoczyna drugą połowę meczu

45+2 min. - Arbiter zakończył pierwszą część spotkania

45+1 min. - Rekord rozgrywa jedną z ostatnich akcji pierwszej połowy

45 min. - Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie

45 min. - Kolejna zablokowana próba strzału Muszyńskiego z dalekiej odległości

45 min. - Szumera czujnie broni strzał piłkarza gości

44 min. - Śląsk spokojnie rozgrywa piłkę w ostatnich minutach pierwszej części gry

43 min. - Wypart zaczyna grę po rzucie z autu na połowie Rekordu

41 min. - Matuszewski dokładnie wrzucił piłkę na głowę Zaborskiego. Ten mocno uderzył, ale futbolówka uderzyła w poprzeczkę bramki Szumery

40 min. - Wypart świetnie zatrzymał kontratak napędzany przez Świderskiego

39 min. - Żółta kartka dla Karety za faul na zawodniku gości

39 min. - Lizakowski dobrze interweniuje i wybija piłkę poza pole karne WKS-u

37 min. - Górski wybija daleko piłkę z piątego metra

37 min. - Kasprzak powalczył o piłkę tuż przy linii bocznej i wywalczył rzut z autu blisko pola karnego Trójkolorowych

35 min. - Nowak dorzuca piłkę z rzutu wolnego w pole karne, jednak obrońcy pewnie interweniują

33 min. - Śląsk wychodzi na prowadzenie! Po strzale z dystansu Sharabury bramkarz odbił piłkę, a Kacper Zaborski znalazł się w odpowiednim miejscu i mimo ostrego kąta dobił to uderzenie

32 min. - Stoper Rekordu Walaszek traci piłkę na własnej połowie boiska

32 min. - Wysoko ustawieni obrońcy gospodarzy rozgrywają piłkę na połowie wrocławian

31 min. - Nowy nabytek rezerw Śląska Zaborski szukał sobie miejsca do strzału, ale po chwili stracił piłkę

30 min. - Hyjek odbiera piłkę spod nóg Iwanka w środku pola

28 min. - Po faulu napastnika Rekordu to obrońcy Śląska rozpoczną grę od własnej połowy

27 min. - Piłka opuściła boisko. Kolejny rzut rożny dla zespołu z Bielska-Białej

24 min. - Błyskawiczna odpowiedź Śląska! Mamy remis. Po silnym uderzeniu Jezierskiego bramkarz gospodarzy odbił piłkę tuż pod nogi Sharabury, który pewnie uderzył

23 min. - Gol dla Rekordu. Precyzyjne uderzenie Tomasza Nowaka zza pola karnego ląduje w siatce Górskiego

22 min. - Pańkowski faulował jednego z obrońców podczas walki o pozycję

22 min. - Zagranie Iwanka w polu karnym zostało zablokowane. Gospodarze mają rzut rożny

21 min. - Stawny wybija piłkę głową po dośrodkowaniu Nowaka w pole karne

19 min. - Hyjek próbował uderzenia, ale został zablokowany przez Pańkowskiego

19 min. - Śląsk stara się budować atak pozycyjny

17 min. - Aktywny w tym spotkaniu Nowak dryblował między graczami WKS-u, ale po chwili został zatrzymany

16 min. - Muszyński niecelnie uderzył z dystansu

15 min. - Obrońcy gości spokojnie rozgrywają piłkę blisko środka boiska

13 min. - Kolejny atak Rekordu tym razem został zatrzymany przez Stawnego

12 min. - Tym razem to WKS prowadził swoją akcję. Niestety po dośrodkowaniu w pole karne Matuszewski źle przyjął piłkę, a ta opuściła boisko

11 min. - Chwila przerwy w grze, ponieważ Wypart leży na murawie

10 min. - Śląsk próbował ruszyć z kontrą, jednak napastnik znalazł się na pozycji spalonej

9 min. - Górski ponownie zmuszony do interwencji po silnym strzale zawodnika gospodarzy

8 min. - Nowak znakomicie zagrał do Iwanka, który próbował pokonać bramkarza WKS-u. Debiutujący Górski świetnie interweniował

7 min. - Gracze z Bielska-Białej szukają swoich okazji po dośrodkowaniach w pole karne Trójkolorowych

6 min. - Kapitan rezerw Śląska Muszyński oddala zagrożenie od własnej bramki

5 min. - Mamy pierwszy rzut rożny dla zespołu Rekordu

4 min. - Gospodarze starają się spokojnie budować akcje od własnej połowy boiska

3 min. - Doświadczony gracz Rekordu Tomasz Nowak uderzył ponad bramką

2 min. - Już na samym początku meczu mamy rzut wolny dla drużyny gospodarzy tuż przed polem karnym Śląska

1 min. - Sędzia rozpoczyna to spotkanie

O zmianach w drużynie rezerw przeczytacie TUTAJ.

Przed meczem zachęcamy TUTAJ do lektury wywiadu z nowym trenerem rezerw - Michałem Hetelem.

Rezerwy Śląska Wrocław sezon w III lidze zainaugurują w Bielsku-Białej, w której zmierzą się z Rekordem.

Kliknij TUTAJ i sprawdź aktualne kursy w LV BET na zwycięstwo Śląska!

Autor relacji: Jakub Kleczkowski