Jezierski: Byliśmy bardzo solidni

05.04.2023 (15:45) | Jakub Kleczkowski
uploads/images/2022/8/jezierski_62e94a33c93e1.jpg

fot.: Rafał Sawicki

Śląsk II Wrocław w końcu przełamał serię porażek w rozgrywkach II ligi. Podopieczni Krzysztofa Wołczka pokonali u siebie Górnik Polkowice 2:1 (1:1). Młody pomocnik Jakub Jezierski ocenił dla nas to spotkanie w wykonaniu zespołu rezerw. 



 

Musieliście długo czekać na to zwycięstwo. Jak oceniasz to spotkanie?  

Jakub Jezierski: Myślę, że to było bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Druga połowa była konsekwentna w porównaniu do tej pierwszej. Byliśmy bardzo solidni. Dobrze to wyglądało przede wszystkim w drugiej połowie. Utrzymaliśmy dobry wynik i to jest dla nas najważniejsze po tym meczu. Mamy trzy punkty. 

Jak wyglądało wasze nastawienie mentalne do tego spotkania? Na pewno niełatwo się podnieść po takiej serii. 

Nasze nastawienie jest ciągle takie samo. Ciągle uważamy, że jesteśmy bardzo dobrą drużyną. Po każdej porażce ciągle się mobilizujemy i liczymy na to, że każdy kolejny mecz będzie przynosił nam jak najwięcej punktów.  

Jak odbierasz pojawienie się w tym spotkaniu tylu graczy z pierwszego zespołu? 

Na ten moment było nam to po prostu potrzebne. To nie jest moja decyzja. Takie decyzje pochodzą z góry i ja nie mam na to wpływu. Cieszymy się z trzech punktów i z tego, że ci zawodnicy nam dziś pomogli. To jest na ten moment dla nas najważniejsze.  

Hurtownia budowlana - doskonale materiały dostępne szybciej, taniej i łatwiej!

ZOBACZ też: Śląsk - Górnik 2:1. Przełamanie po cudownej bramce (RELACJA)