Pokorny: Warunki były trudne

17.01.2024 (18:19) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2024/1/pokorny_65a80deb5f649.jpg

fot.: Marcin Polański

W pierwszym sparingu podczas zgrupowaniu w Umagu Śląsk Wrocław przegrał z Dinamem Zagrzeb 2:3 (2:2). Do gry po urazie wrócił Peter Pokorny, który na łamach oficjalnej strony WKS-u podsumował ten mecz towarzyski. 

Peter Pokorny: Jestem szczęśliwy, że nikt nie złapał kontuzji, bo warunki były naprawdę trudne. Patrząc na to jak wyglądało boisko, myślę, że zagraliśmy bardzo dobrze. Testowaliśmy to, nad czym pracujemy na zgrupowaniu. Czekamy już na kolejny sparing, aby pokazać większą jakość.

Sądzę, że z moim zdrowiem jest już w porządku. Grało mi się dobrze. Najważniejsze było uniknąć kolejnego urazu przy takiej pogodzie. Cieszę się, że mogę już prezentować się na boisku.

To oczywiście był trudny mecz. Dinamo Zagrzeb jest naprawdę mocnym klubem z dużą historią. Ostatecznie przegrywamy, ale to był wyrównany pojedynek. Oba zespoły mogły go wygrać. Każdy pokazał swoje mocne strony. To dla nas świetny sprawdzian przed meczami w lidze.

To jest okres przygotowawczy. Nikt tego nie lubi, ale trzeba przez niego dobrze przejść. Teraz trochę odpoczynku i dalszej pracy. Mamy kilka dni do kolejnego sparingu. W nim też chcemy dobrze się zaprezentować.


Parterami wyjazdu Śląsknetu do Chorwacji są firmy Acana i Uniwer-Trans

 

ZOBACZ też: Dinamo - Śląsk 3:2. Porażka w deszczowej aurze (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.