Głosy z sieci: ''Drużyna przez duże D''

31.08.2023 (18:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/8/KoPa_PogSzczSlaWro30082023_-4-ai_64ef97a1b7a2d_64ef9b66e14a6.jpg

fot.: Paweł Kot

W ramach "Głosów z sieci" przedstawiamy Wasze najciekawsze przemyślenia po zwycięstwie Śląska z Pogonią Szczecin (2:0). 

Nie ma co się dziwić, że trzecie zwycięstwo z rzędu wywołało u Was uśmiech na twarzy. W końcu to pierwsza taka seria po czterech latach. Chwalicie zespół za to, że zmierza w dobrym kierunku osiągając takie wyniki. Waszym zdaniem Jacek Magiera nawiązał świetną współpracę z podopiecznymi, co owocuje dobrymi wynikami. 

Podkreślacie, że Erik Exposito jest niesamowicie ważną postacią we wrocławskim klubie i liczycie na to, że w nim pozostanie. Martwi Was kontuzja Nahuela, który z każdym meczem stawał się coraz lepszy.

"Wszystko nagle zaczęło funkcjonować, bo trener wraz z zawodnikami znalazł wspólny język, a zrobienie Erika Exposito kapitanem było strzałem w dziesiątkę, to uczyniło go bardziej wartościowym. Oby to było już normą. Powodzenia"

- Leszek Falkowski na Facebooku.


"Bardzo dobry Pokorny, świetni Petkov i Erik. Jest pomysł, jest dyscyplina i realizacja planu na boisku. Ciekawa będzie taktyka na Jagę. U siebie musimy jednak dominować. Są wyniki, a kilku nowych dochodzi do formy. Jak odpala, to tej maszyny nikt nie zatrzyma."

- @Cro_AEspresso na Twitterze.


"Pamiętając poprzednie sezony, ciesząc się teraz życzę drużynie stabilizacji formy bez na razie chwalenia dnia przed zachodem słońca"

- Aleksander Olek na Facebooku.


"Cieszy bardzo trzecie zwycięstwo z rzędu, ale biorąc pod uwagę historię to coś musi się zepsuć teraz i żeby nie był to transfer Ericka. Bez niego jesteśmy jak piekarz bez mąki nic nie zrobimy. Pierwszy raz od dłuższego czasu wierzę w spokojne utrzymanie."

- Patryk Skrzydłowski na Twitterze.

"Brawo chłopaki Wrocław jest z was dumny. Erik zostań kapitanie z nami. Nahuel wracaj do zdrowia jesteś ważnym elementem drużyny. Sami wczoraj to mnie młody zaskoczyłeś, bramka miód malina, a ten sprint pazerny do piłki uuuu, czy ktoś mierzył czas? Żukowski sam chłopaku widzisz jesteś rezerwista, nie pasujesz do tej drużyny."

- Włodek Lamek na Facebooku.


"Pierwszy raz od dawna można z pełnym przekonaniem wierzyć w tą drużynę, trzy zwycięstwa z rzędu to nie jest przypadek. Oby tylko uraz Nahuela nie był poważny, bo bez niego Śląsk traci jakieś 30% mocy w ataku"

- Mateusz Kindrat na Facebooku.


"DRUŻYNA przez duże D, widać walkę, zaangażowanie, jakiś pomysł taktyczny i bardzo dobre wykonanie. W tym meczu co prawda mieliśmy trochę szczęścia, ale szczęście się też przydaje. Mam nadzieję że Samiec Talar będzie zaczynał od 1 minuty z Jagą. Erik? Musi zostać, bez niego miernie by to wyglądało, ale ważne jest to co tu i teraz, a teraz? ŚLĄSK JEST NA PODIUM"

- Wiktor Mera na Facebooku.


"Człowiek dawno się tak nie cieszył z wyników Śląska. Mino ze mamy średni skład, okazuje się, że wystarczy ich zmotywować.  Aż człowiek w szoku, że to zatrybilo"

- @Adrian1989L na Twitterze.

"Dajcie Erikowi zachęcający aneks do umowy, niech zostanie i prowadzi zespół do zwycięstw takich, jak w ostatnich meczach. Dobra gra, zgrany zespół, fachowy trener, tego chcemy jako kibice WKS-u."

- Marcin Fallen na Facebooku.


"Następny dobry mecz. Trener Magiera poukładał przede wszystkim defensywę, która dobrze przesuwa i asekuruje. Kolejny mecz bez straty bramki to nie przypadek. Widać że ta drużyna nabrała pewności siebie i wzajemnego zaufania. Oby tak dalej może zawalczą o coś więcej niż utrzymanie. Pewnie gdzieś za chwilę pojawi się dołek oby był tylko epizodyczny. Na razie super to wygląda i jest szansa że te 20 tys w końcu przyjdzie na mecz. Trzymam za to kciuki"

- Andreas Zietek na Facebooku.


"Śląskowi nie przeszkodził ani sędzia Kos, ani granie co 3 dni. Exposito jest wart więcej, niż milion euro. Zwłaszcza w takiej formie! Jest bezcenny. Piłkarze dają z siebie wszystko, teraz czas na kibiców i dobrą frekwencję na meczu z Jagą.

#WszyscyNaŚlask"

- @KrzysztofK1989 na Twitterze.


"3 wygrane z rzędu pierwszy raz od listopada 2019 bardzo cieszą. Widać, że mamy wreszcie zespół, który walczy a nie czeka aż przeciwnik strzeli. Martwi kontuzja Nahuela no i potencjalne odejście Expo. Mam nadzieję, że zarząd będzie wstanie przekonać go, że tu zostanie legendą i da propozycje takiego kontraktu, aby Expo sam chciał zostać. No i na koniec wspaniałe wykończenie akcji przez Samca-Talara. Oby tak dalej"

- Sławomir Rokosz na Facebooku.

ZOBACZ też: W mediach o Śląsku: Trzecie zwycięstwo i awans na podium

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.