WYPOŻYCZENI: Tylko 45 minut bramkarza

23.03.2022 (16:00) | Konrad Omieljaniuk
uploads/images/2021/7/frasik_60e604ec54e85.png

fot.: Paweł Kot

Przedstawiamy raport występów zawodników wypożyczonych ze Śląska Wrocław, którzy rozgrywali swoje mecze w ubiegłym tygodniu. 

MATEUSZ MAĆKOWIAK

Przed rozpoczęciem rudny wiosennej agent zawodnika potwierdził nam, że Maćkowiak jest kontuzjowany, ale wszystko zmierza w kierunku jego powrotu na boisko. Co tydzień wypatrujemy więc Maćkowiaka w  meczowej kadrze Odry Opole i w miniony weekend znów niestety go tam nie znaleźliśmy. Odra Opole wygrała na wyjeździe z Widzewem 1:0.

SZYMON KROCZ

Jakby mało było problemów z pierwszym z opisywanych zawodników, to Szymon Krocz również zniknął nam z radarów. Drugi raz z rzędu był poza kadrą meczową. O powody zapytaliśmy rzecznika prasowego Górnika Polkowice, który poinformował, że Szymon w ostatnich dniach zmagał się z niegroźnym urazem. W tym tygodniu na szczęście trenuje już z drużyną i powinien być do dyspozycji trenera na kolejne spotkania. W minionym tygodniu Górnik Polkowice wygrał na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn aż 4:0 i dał sygnał, że wciąż będzie aktywnie walczył o utrzymanie.

BARTŁOMIEJ FRASIK

Ten krótki raport swoim występem ratuje nam Frasik. Wypożyczony do Hutnika Kraków bramkarz wyszedł tym razem w pierwszej jedenastce, lecz po przerwie na murawie już się nie pojawił. "Frasik zszedł z powodu urazu. Po jednym ze starć w pierwszej połowie widzieliśmy, że coś nie gra. Po konsultacji w przerwie uznaliśmy, że nie chcemy ryzykować i dokonaliśmy zmiany" - tłumaczył na pomeczowej konferencji trener Hutnika Krzysztof Lipecki. Frasik zagrał na zero z tyłu, a mecz Garbarni z Hutnikiem zakończył się bezbramkowym remisem.

ZOBACZ też: Znamy termin wielkanocnego meczu

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.