Schwarz: Musimy uszanować ten punkt

23.10.2022 (18:55) | Karol Bugajski
uploads/images/2022/10/schwarzporzuc_6340891f2a0cc.jpg

fot.: Mateusz Porzucek

Śląsk Wrocław w 14. kolejce ekstraklasy zremisował na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok 2:2. Jak zdobyty punkt skomentował pomocnik gospodarzy Petr Schwarz? 

Petr Schwarz: Wynik 2:2 jest dla nas niezadowalający, chcieliśmy wygrać ten mecz, ale musimy uszanować ten punkt i ruszyć dalej. Ta pierwsza bramka była bardzo prosta, po naszej stronie, tak nie możemy grać. Przy drugiej zabrakło dobrej komunikacji między mną, a Patrykiem Janasikiem. Zabrakło porozumienia, kto ma być za niego odpowiedzialny, wbiegł nam za plecy i wykorzystał to. Musimy wyeliminować takie błędy.

Trenowaliśmy różne rozwiązania, ale przede wszystkim jesteśmy coraz pewniejsi siebie i na boisku chcemy grać piłką, szukać wolnej przestrzeni i atakować przestrzeń pola karnego. Wielu zawodników znajduje się w szesnastce, co pokazała pierwsza bramka, nas było tam pięciu - chcemy być pazerni na bramki.

Jesteśmy dłuższy czas z trenerem, który ma swoje nowe rozwiązania, pracujemy i dzięki temu znamy się coraz lepiej, w efekcie z każdym spotkaniem jest coraz lepiej.

Odżywka białkowa - (nie)zbędne wsparcie osób aktywnych?

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: WIDEO: Skrót meczu Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:2

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.