Tobiasz: Jedna okazja mogła przeważyć

13.11.2022 (20:45) | Karol Bugajski
uploads/images/2022/11/tobiasz_637148773bec2.jpg

fot.: Mateusz Porzucek

Śląsk Wrocław w meczu 17. kolejki ekstraklasy zremisował z Legią Warszawa 0:0. Jak niedzielne zawody skomentował bramkarz gości Kacper Tobiasz? 

To było spotkanie-festiwal niewykorzystanych okazji. Podobnie to odbierasz?

Tak, wydaje mi się, że jedna i druga strona miały swoje sytuacje w tym meczu, które potocznie nazywamy setkami. Wykorzystanie jednej mogło przeważyć o całych losach spotkania.

A powiedziałbyś, że to dla Legii był spokojny wieczór, czy troszkę stresujący?

Bardziej stresujący. Jednak przyjechaliśmy tutaj po wygraną, w ten sposób chcieliśmy zakończyć tę rundę. Praktycznie jedyne, co udało się z założeń, to utrzymać czyste konto i z tego ja się osobiście cieszę. Szkoda tylko, że po drugiej stronie nic nie wpadło.

Była taka sytuacja z udziałem Yeboaha – uderzył dobrze, zza zasłony, ale ty odbiłeś. Coś imponującego. To była twoja najtrudniejsza interwencja w meczu, czy na przykład ta podwójna po rzucie wolnym w drugiej części?

Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że ta Yeboaha była trudniejsza, bo nie widziałem kompletnie nic. Bardzo szybką nogę ma ten zawodnik, potrafi w milisekundach odejść od przeciwnika i uderzyć.

Jak nauczyć psa chodzić na smyczy?

źródło: Canal+

ZOBACZ też: Punkt na zakończenie rundy: Śląsk – Legia 0:0 (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.