Głosy z sieci: ''Epickie zwycięstwo''

05.09.2023 (11:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/9/KoPa_SlaWro_JagBia_03092023_-149-ai_64f4c46c4665d_64f63b57eac81.jpg

fot.: Paweł Kot

W ramach "Głosów z sieci" przedstawiamy Wasze najciekawsze opinie, tym razem po wygranej z Jagiellonią Białystok 2:1. 

Czwarte zwycięstwo z rzędu może utwierdzać w przekonaniu, że WKS zmierza w dobrym kierunku. Waszym zdaniem zawodnicy Jacka Magiery rozegrali dobre zawody, walczyli do końca, w efekcie czego odnieśli zwycięstwo z liderem ekstraklasy. 

Podkreślacie, że głównymi sprawcami dobrej formy Śląska są Jacek Magiera i Erik Exposito. Szkoleniowiec poukładał zespół i wiedział, jak odblokować Hiszpana, który po nominacji na kapitana rozpędził się na dobre. Martwi Was brak Nahuela, który w pewnym stopniu uszczupla wąską kadrę Wojskowych.

 

"El Profesor Erik... Trener wiedział jak pobudzić Erika... Nominacja na Kapitana i proszę... Obudził się Nasz Torreador... Oby tak dalej Drużyno.... W końcu serducho rośnie. Hej Śląsk!"

- Krzysiek Serwin na Facebooku.


"Eryk koń - ciągnie jak nigdy. Taki miał być gdy podpisywał umowę kilka lat temu. Z Samca będzie Pan piłkarz jak nadal będzie pracował - bardzo dużo widzi. Teraz jeszcze czasem za dużo chce - za mało może. Brak Nahuela mega widoczny. Szkoda zniżki Olsena. Tu trzeba więcej."

- @Rafsiek na Twitterze.


"Kapitan Erik wraz z drużyną oraz trenerem Magierą są przepisem na górną część tabeli. Widać walkę i zaangażowanie. To nie ten sam Śląsk co na początku sezonu, to nie ten sam Śląsk co rok temu i taki Śląsk jak teraz chce się oglądać. Liczę, że zarząd zatrzyma Erika, bo jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Wspomniałbym o arbitrze, ale trybuny dały jasny przekaz w trakcie meczu, co o nim myślą"

- Sławomir Rokosz na Facebooku.


"Jest pięknie ale nasi skrzydłowi muszą dać z siebie więcej. I oby szybko wrócił Nahuel."

- Lolo Krzysiek na Facebooku.

"Cieszmy się chwilą i bądźmy przygotowani na porażki, bo takie zapewne przyjdą. Dobrze że na początek sezonu zespół „spuścił parę z kotła” ponieważ cała sytuacja Śląska groziła „ekspozją”. Tylko Śląsk!!!"

- Ryszard Wesolowicz na Facebooku.


"Śląsk w końcu wygląda jak zespół. Świetny Eryk, który z opaską kapitańską jest liderem nie tylko na boisku, ale i w szatni. Widać dobrą pracę sztabu szkoleniowego. Czekamy na Zohore, Borthwicka-Jacksona, Ince, bo liczę, że mamy jeszcze spore rezerwy na ławce. Oby szybko wyzdrowieli Nahuel i Poprawa, a kartka Pokornego ze Szczecina została anulowana."

- Sportowebajki.pl na Facebooku.


"Epickie zwycięstwo. Pierwsza połowa ospale z obu stron, za to po przerwie wiele emocji. Kto by jeszcze trzy miesiące temu pomyślał, że w pierwszy weekend września Śląsk zagra mecz na szczycie ekstraklasy"

- @Ronaldinho2210 na Twitterze.


"Cieszy zwycięstwo i forma, ale po kontuzji Nahuela widać, że brakuje nam póki co szerokiej kadry a w szczególności zmienników, którzy dadzą coś więcej niż solidny występ. Mam nadzieje, że sparing o którym mówił trener Magiera dojdzie do skutku i zobaczymy w jakiej formie jest Zohore, Ince czy Borthwick Jackson. Exposito zagrał fenomenalnie, ale wg mnie cichym bohaterem jest Samiec Talar, z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, popisał się ładnym przeglądem pola, wyglądał przy piłce pewnie i jego gra cieszy oko, tymbardziej że to wychowanek."

- Hubert Jarmuż na Facebooku.

"Kolejny mecz gdzie KOŃCÓWKA meczu należy do nas. Ciągle atakowali i wiedzieli ze trafią.  Kiedyś by zadowolili się remisem albo już by im się nie chciało, a tu dobrze się bronili i szukali gola. Na razie to ładnie zagrali się i funkcjonuje"

- @Adrian1989L na Twitterze.


"Idziemy w dobrą stronę mamy drużynę i prawdziwego lidera i dobrych szkoleniowców i oby miasto się nie wtrącało w sprawy klubu mamy dobrych kibiców, co pokazały dobre mecze Hej Śląsk jest moc"

- Roman Oborzyński na Facebooku.


"Po dwóch latach marazmu wreszcie można czuć szczęście i nadzieję na lepsze jutro. Wszyscy na to zapracowali: kibice, piłkarze, osoby zarządzające klubem czy przede wszystkim Pan Trener Jacek Magiera. Ogromne szczęście, że mamy takiego szkoleniowca."

- @fejkszejdi na Twitterze.

ZOBACZ też: Dwa sparingi Śląska w przerwie reprezentacyjnej (SZCZEGÓŁY)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.