Głosy z sieci: ''Sezon tragedia''

08.06.2023 (06:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/5/cats_645e7539202ae.jpg

fot.: Paweł Kot

Jakie są Wasze opinie o minionych rozgrywkach w wykonaniu Śląska Wrocław? Zapraszamy na "Głosy z sieci" po sezonie 2022/2023.  

Waszym zdaniem fatalny sezon Śląska jest do zapomnienia. Projekt Ivana Djurdjevicia nie wypalił i Jacek Magiera przybył na ratunek. Głosy z sieci podkreślają, że to kolejny nieudany sezon, w którym wrocławianie utrzymują się dzięki gorszej postawie innego klubu i trzeba coś zmienić. 

"Trwanie, część 2 zakończona."

- Lolo Krzysiek na Facebooku.


"Sezon tragedia"

- Arkadiusz Mołodkiewicz na Facebooku.


"Drugi sezon marny, kiepski. Znowu ktoś pomógł, ktoś się podłożył. Jaki będzie następny nikt nie wie, ale nowa-stara miotła w postaci trenera Magiery coś zrobi dobrego i będzie dobrze, pożyjemy zobaczymy."

- Jan Nowakowski na Facebooku.


"Eksperyment z Ivanem Djurdjeviciem mało nie doprowadził do katastrofy. Utrzymanie słabością innych kolejny raz.
Kazdy wiedzial, że brakuje ŚO i LO i nawet nie markowano jakichś ruchów. Styl i wyniki, które obrzydzały zwykłym kibicom przyjście na mecz. Chodzili tylko wariaci."

- @Cro_AEspresso na Twitterze.


"Większość meczów....gra bez charakteru i woli walki!!"

Jan Chojnowski na Facebooku.


"Miało być lepiej, było gorzej, miało być jaśniej, było ciemniej. W tunelu zapala się światełko na kolejny sezon, tylko czy do niego dobiegniemy? Cały rok był jak historia typowego studenta "gdy chlejesz cały semestr i dzień przed egzaminem zaczynasz się uczyć, ale zdajesz w końcu go na 3 z dwoma" Oby następny był odwrotny, uczymy sie cały sezon, a na końcu pijemy z radości!!! HEJ ŚLĄSK, Hej Kibice!"

Michał Staś na Facebooku.

ZOBACZ też: REZERWY: Nieudany sezon w pigułce (PODSUMOWANIE)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.