Exposito: Wierzymy, że przed nami dobry okres

27.01.2024 (17:35) | Marcin Sapuń
uploads/images/2023/7/erik_64bf9112e61d2.jpg

fot.: Rafał Sawicki

W przedostatnim zimowym sparingu, Śląsk Wrocław bezbramkowo zremisował z liderem austriackiej Bundesligi RB Salzburg. Całe spotkanie w barwach WKS-u rozegrał Erik Exposito. Hiszpan w drugiej połowie po raz pierwszy miał okazję zagrać w duecie z Patrykiem Klimalą. "Myślę, że poszło nam nieźle" - zaznacza kapitan Wojskowych.  

Erik Exposito: Wiedzieliśmy, że przed nami będzie trudny mecz, ale mimo to pokazaliśmy się z dobrej strony i mogliśmy nawet to spotkanie wygrać, bo mieliśmy swoje sytuacje. Cieszymy się i czujemy, że jesteśmy gotowi na inaugurację rozrywek i mecz z Pogonią. Jesteśmy skupieni na celu i wierzymy, iż przed nami dobry okres. 

Po raz pierwszy zagrałem wraz z Patrykiem Klimalą i myślę, że poszło nam całkiem nieźle. Jest dobrym piłkarzem i uważam, że nasza współpraca może dać wiele korzyści. Zagrałem nieco z prawej strony, on na środku - on się czuję dobrze wyżej, ja z boku, także naprawdę uważam, że może wyjść z tego coś dobrego.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: REZERWY: Czwarty sparing, trzecia porażka (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.