Petkov: Atmosfera na stadionie była fenomenalna

30.07.2023 (10:00) | Marcin Sapuń
uploads/images/2023/7/petkov_64ad458c0fe3b.jpg

fot.: Paweł Kot

Po przegranych derbach z Zagłębiem Lubin (1:2) głos zabrał nowy nabytek wrocławian Aleks Petkov, który na środku obrony zagrał w drugim meczu w tym sezonie. Jak Bułgar skomentował rywalizację z Miedziowymi i atmosferę na stadionie?  

Aleks Petkov: Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, a potem... Szczerze mówiąc, nie wiem, co się stało. Rywale zdołali się podnieść, strzelili dwie bramki i to my musieliśmy gonić. Szkoda tego przegranego spotkania, ale dalej pracujemy.

Na boisku czułem się dobrze, nie ma problemów z komunikacją z Łukaszem Bejgerem, zresztą nie tylko z nim, ale i z całym zespołem. Na treningach ciężko pracujemy, mamy niezły skład i dobrą atmosferę w szatni i to nam pomoże w kolejnych spotkaniach. Dzisiaj się nie udało, ale jestem przekonany, że w następnych meczach będzie lepiej.

To był mój pierwszy mecz na przed wrocławskimi kibicami i jestem pod ogromnym wrażeniem. Atmosfera na stadionie była fenomenalna, znakomicie się gra przy takich kibicach, to sama przyjemność.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: W mediach o Śląsku: Klątwa derbów trwa

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.