Borys: Zwycięstwo cieszy podwójnie

03.09.2023 (18:30) | Marcin Sapuń
uploads/images/2023/9/karolek_64f4b4444e73f.jpg

fot.: Paweł Kot

W spotkaniu z Jagiellonią wystąpił dawno niewidziany Karol Borys (ostatni mecz niecały miesiąc temu). Co niespełna 17-latek powiedział po końcowym gwizdku?  

Karol Borys: Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wygraliśmy już cztery mecze z rzędu. To było spotkanie o lidera, więc to zwycięstwo cieszy podwójnie. Zagraliśmy dziś dobry mecz i wynik to pokazuje. Nie zwalnia nas to jednak z dalszej ciężkiej pracy. Chcemy dalej wygrywać i zrobimy wszystko, aby nasza gra wyglądała tak samo w dalszej części sezonu.

Spodziewaliśmy się, że to będzie mecz walki. Byliśmy jednak dobrze przygotowani taktycznie. Wykonaliśmy nasze zadania i podołaliśmy wyzwaniu.

Dla mnie każda minuta w PKO BP Ekstraklasie jest bardzo ważna. Mam 16 lat i zbieram doświadczenie. Mam nadzieję, że tych minut będzie niebawem jeszcze więcej. Pracuję na to na 120 procent.

Taki wynik sprawia, że czas na kadrze będzie jeszcze milszy. Zrobiłem sobie taki prezent przed kolejnymi wyzwaniami. Teraz ruszam do pracy i liczę na to, że dla reprezentacji też zrobimy fajny wynik.

 

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Siemieniec: Mimo porażki zachowujemy zimną głowę

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.