Samiec-Talar: Taki występ da mi jeszcze więcej motywacji

23.10.2022 (18:31) | Konrad Omieljaniuk
uploads/images/2022/7/samiec_62e2e6383ffb2.jpg

fot.: Rafał Sawicki

Piotr Samiec-Talar zagrał prawdopodobnie swój najlepszy jak do tej pory mecz w ekstraklasie. Wychowanek Śląska w meczu z Jagiellonią zaliczył bramkę oraz asystę. Co powiedział mediom po tym spotkaniu? 

Piotr Samiec-Talar: Na pewno cieszę się z pierwszego oficjalnego gola dla Śląska, ale zabrakło najważniejszego, czyli drużynowej wygranej. Taki mój występ na pewno da mi jeszcze więcej motywacji do pracy, ale w tym wszystkim pozostaje pewien niedosyt i rozczarowanie, bo nie ma końcowego sukcesu.

W drużynie jest duża rywalizacja i konkurencja, jeden drugiego napędza i wiedziałem, że muszę być gotowy. Dzisiaj wyszedłem w pierwszym składzie i chciałem pomóc drużynie. Po takim meczu można patrzeć z optymizmem w przyszłość, bo mimo wszystko zagraliśmy niezłe spotkanie, tylko zabrakło nam skuteczności. Moim zdaniem byliśmy lepsi od Jagiellonii, ale finalnie musimy zadowolić się jednym punktem.

Odżywka białkowa - (nie)zbędne wsparcie osób aktywnych?

źródło: www.slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Kto był Piłkarzem Meczu? (GŁOSOWANIE)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.