REZERWY: Zapowiadamy i typujemy 31. kolejkę II ligi (KURSY)

01.05.2021 (10:00) | Jakub Luberda
uploads/images/2021/3/zapowiedz_kolejki_60428cf690af8.jpg

fot.: ŚLĄSKnet

Ekstraklasowe spotkanie Śląska z Zagłębiem nie rozpieszczało kibiców. Bezbramkowy remis po nudnej grze był zupełnym przeciwieństwem tego, czego oczekiwaliśmy od wrocławian. Z pomocą przychodzi jednak zespół rezerw, który już w sobotę wybierze się na trudny mecz do Katowic. Oprócz starć Śląska z GKS-em w 31. kolejce drugoligowych zmagań czeka nas jeszcze kilka ciekawych rywalizacji. Jakie są nasze typy i kursy Superbet na wszystkie spotkania II ligi? 

Już w sobotę o godzinie 17:00 w Grudziądzu rozpocznie się spotkanie między drużynami, w których łatwo doszukać się wielu podobieństw. Goście z Elbląga, podobnie jak gospodarze, w pierwszym członie nazwy klubu mają Olimpię. Nie to jednak czyni to starcie ciekawym. Obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej, z której jak najszybciej chcą uciec. Dzielą je jedynie 3 punkty. Wyżej w tabeli znajduje się elbląski zespół, lecz ta niewielka różnica w tabeli może zostać szybko zniwelowana. 

Godzinę później w Katowicach rozbrzmi gwizdek, który rozpocznie starcie GKS-u z Śląskiem II Wrocław. Podopieczni Piotra Jawnego w poprzedniej kolejce zachowali czyste konto, co może okazać się dużym mentalnym wsparciem przed sobotnim spotkaniem. Gospodarze znajdują się na drugiej lokacie w ligowej tabeli, mając tym samym zaledwie dwa punkty straty do lidera. Z kolei marzenia Śląska o pierwszej lidze zdają się powoli oddalać, a sobotni pojedynek może okazać się ostatnią szansą na powrót do batalii o baraże. 

31. kolejkę zakończy bardzo ciekawe spotkanie. W poniedziałek o godzinie 15:00 do Polkowic przyjedzie Skra Częstochowa. Dla Górnika mecz ten jest oczywiście szansą na odskoczenie drugiemu GKS-owi. Goście natomiast muszą punktować, jeśli chcą utrzymać się na piątym miejscu i kontynuować walkę o pierwszą ligę. Krótko mówiąc - emocje gwarantowane. 


PLAN 31. KOLEJKI II LIGI ORAZ KURSY SUPERBET Z NASZYMI TYPAMI
(kliknij w obrazek, by sprawdzić aktualne kursy)

Superbet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

ZOBACZ też: Statystyki nie kłamią: Wisła Kraków