W mediach o Śląsku: Coraz większe kłopoty Śląska

24.04.2023 (06:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/4/DSC09583_64457abadf9b3.JPG

fot.: Jarosław Frąckowiak

Po porażce Śląska z Górnikiem (0:2) zaglądamy do medialnych relacji. Dziennikarze słusznie podkreślają, że spadek z ekstraklasy coraz bardziej zagraża wrocławianom. 

Meczyki: Powrót Jacka Magiery nie pomógł Śląskowi Wrocław. Kabaret w obronie i porażka z Górnikiem Zabrze

"Śląsk Wrocław w tym tygodniu zdecydował się na zmianę trenera i ponowne zatrudnienie Jacka Magiery. Szkoleniowiec nie odmienił jednak drużyny, która przegrała na wyjeździe 0:2 z Górnikiem Zabrze."

Przegląd Sportowy: Nieudany powrót Magiery. Górnik ograł Śląsk, który jest blisko spadku

"Górnik Zabrze pokonał na swoim stadionie Śląsk Wrocław 2:0 w przedostatnim meczu 29. kolejki ekstraklasy. Gospodarze załatwili sprawę już w pierwszej połowie. Goście prowadzeni znowu przez Jacka Magierę próbowali atakować, ale byli bezradni. Przez to ciągle znajdują się w strefie spadkowej, ich sytuacja wygląda naprawdę źle."

Sport.pl: Dwa gole w meczu kandydatów do spadku z ekstraklasy. Są pod ścianą

"Górnik Zabrze wygrał 2:0 ze Śląskiem Wrocław w meczu 29. kolejki ekstraklasy. Tym samym nie udał się ponowny debiut Jacka Magiery w roli trenera zespołu z Dolnego Śląska. Porażka z rywalem w walce o utrzymanie sprawia, że Śląsk ma coraz mniejsze szanse na pozostanie w lidze." 

Sportowe Fakty: Górnik Zabrze ucieka, coraz większe kłopoty Śląska Wrocław

"Śląsk największym przegranym niedzielnych spotkań w ekstraklasie. Drużyna Jacka Magiery grzęźnie w strefie spadkowej."

TVP Sport: Górnik Zabrze pewnie pokonał Śląska Wrocław i oddalił się od strefy spadkowej

"Górnik Zabrze wygrał na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław 2:0. Był to pierwszy mecz Jacka Magiery po powrocie do byłego klubu. Niestety dla niego, po przegranej jego zespół jest coraz bliżej spadku do I ligi."

Wprost: Falstart Jacka Magiery! Pewne zwycięstwo Górnika Zabrze nad Śląskiem Wrocław

"Górnik Zabrze podjął przed własną publicznością Śląsk Wrocław w meczu 29. kolejki ekstraklasy. Piłkarze Jana Urbana nie zostawili złudzeń wrocławianom, pokonując ich 2:0. Tym samym Jacek Magiera zaliczył słaby powrót na ławkę trenerską drużyny z Dolnego Śląska." 

ZOBACZ też: Magiera: Potrzeba nam rekinów i kozaków

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.