Czy Śląsk znowu zapełni stadion? Klub ruszył z akcją #KompletNaŚląsk3

10.01.2024 (12:15) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2024/1/KompletNaŚląsk3_659e760a84af4.jpg

fot.: slaskwroclaw.pl

Do meczu z Pogonią dużo czasu, lecz Śląsk ma co do niego ambitne plany i już ruszył z promocją tego wydarzenia. Po udanych akcjach #KompletNaŚląsk przeciwko Legii oraz #KompletNaŚląsk2 z Rakowem, klub kolejny raz spróbuje zapełnić stadion kibicami. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 11 lutego o godzinie 17:30. 

Śląsk w tym sezonie może poszczycić się drugą największą średnią frekwencją w lidze. Oprócz tego już dwa razy na mecze WKS-u w sezonie 2023/2024 wyprzedano wszystkie dostępne bilety. Wrocławianie zostali mistrzem jesieni, a przerwa między ostatnim grudniowym meczem, a pierwszym wiosennym wynosi prawie dwa miesiące.

Dla wszystkich stęsknionych kibiców mamy dobrą wiadomość. Od 10.01. można kupować bilety na mecz otwarcia rundy wiosennej. Pierwszym przeciwnikiem Śląska jest Pogoń Szczecin. Spotkanie odbędzie się 11 lutego (niedziela) o godzinie 17:30. Klub ma ambitny plan, aby po raz kolejny zapełnić Tarczyński Arena i przy okazji tego meczu organizuje akcję #KompletNaŚląsk3. 

Lider tabeli, duże liczby fanów na poprzednich meczach oraz długa przerwa mogą pomóc w zrealizowaniu celu, jaki został postawiony przez klub dla siebie oraz kibiców. Zachęcamy do kupowania biletów oraz informowania znajomych o wydarzeniu.

Jak kupić bilet?

  • Online - jest to opcja najtańsza, najwygodniejsza i najszybsza, link do strony TUTAJ
  • Stacjonarnie w jednym z punktów sprzedaży lista TUTAJ
  • W dniu meczu: w kasach przy ulicy Oporowskiej 62, otwarte do trzech godzin przed meczem, kasach przy Tarczyński Arena lub innych punktach sprzedaży stacjonarnej

Vouchery prezentowe

Jeśli szukacie pomysłu na prezent - dobrym rozwiązaniem jest zakup vouchera, który można wymienić na bilet na dowolną trybunę na stadionie. Vouchery można zakupić na stronie z biletami. Tam także znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące voucherów. link TUTAJ

Przypominamy, że aż do meczu z Pogonią trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Więcej na temat karnetów przeczytacie TUTAJ.

 

20. kolejka Ekstraklasy - Śląsk Wrocław vs Pogoń Szczecin, niedziela, 11 lutego o godzinie 17:30.

ZOBACZ też: Dołącz do Śląsknetu!

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.