Promocja dla kibiców na bezpłatny bilet na mecz ze Stalą Mielec!

07.02.2024 (16:40) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2024/2/Voucher Stal_65c39f2d49c75.jpg

fot.: slaskwroclaw.pl

Kibice, którzy byli na meczach z Legią i Rakowem oraz przyjdą na mecz z Pogonią, otrzymają voucher na darmowy bilet na mecz przeciwko Stali Mielec (16.02. piątek, godzina 20:30). 

Już w niedzielę (11.02.) do rozgrywek Ekstraklasy powraca Śląsk Wrocław. Obecny lider ligowej tabeli podejmie na Tarczyński Arena szczecińską Pogoń. Mecz odbędzie się o godzinie 17:30.

Dla osób, które były na meczach z Legią Warszawa oraz Rakowem Częstochowa oraz zjawią się także na meczu z Pogonią, przewidziana jest nagroda. Dla kibiców, którzy obejrzą wszystkie trzy mecze z trybun wrocławskiego stadionu, klub przygotował vouchery na mecz ze Stalą Mielec (piątek, 16 lutego o godzinie 20:30). Voucher może zostać przekazany komuś innemu.

Co ważne, vouchery otrzymają także osoby, które mają karnet na mecze WKS-u.

Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie osoby, które kupiły bilet oraz pojawiły się na stadionie na meczach z Legią, Rakowem oraz Pogonią. Vouchery pojawią się na koncie takich kibiców w systemie biletowym na stronie https://bilety.slaskwroclaw.pl/ od 12 lutego - czyli dzień po meczu z Pogonią, aby nagrodzić osoby, które faktycznie zjawiły się ponownie na Tarczyński Arena.

W razie pytań prosimy o kontakt na bilety@slaskwroclaw.pl

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, 11.02. niedziela o godzinie 17:30

Śląsk Wrocław - Stal Mielec, 16.02. piątek o godzinie 20:30

ZOBACZ też: WYPOŻYCZENI: Zapowiedź rundy

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.