Śląsk Wrocław - Radomiak Radom. Jak kupić bilety?

28.04.2023 (06:18) | Paulina Zemła
uploads/images/2023/2/KoPa_SlaWro_LechPoz_26022023_-13_63fbcb4e4eabd_63fd04a4a000a.jpg

fot.: Paweł Kot

Już w niedzielę 30 kwietnia o 12:30 Śląsk Wrocław podejmie drużynę Radomiaka Radom. Wrocławianie mają szansę poprawić swój wizerunek w oczach kibiców i stać się czwartym klubem z rzędu, który odbierze punkty radomianom. Gdzie i w jaki sposób można kupić bilety na mecz 30. kolejki ekstraklasy? 

Podopieczni Ivana Djurdjevicia mają przed sobą bardzo ważne zadanie - pokazać, że mocno nadszarpnięty szacunek kibiców można jeszcze odbudować. Nie lada wyzwanie stoi także przed szkoleniowcem, który na pewno będzie chciał udowodnić, że doniesienia na temat zmiany trenera nie powinny się potwierdzić. Jedynym wyjściem jest więc wywalczenie przez gospodarzy niedzielnego spotkania trzech punktów i oddalenie się od strefy spadkowej.

ŚLĄSK WROCŁAW - RADOMIAK RADOM. GDZIE KUPIĆ BILETY?

W bilety na niedzielny mecz będzie można zaopatrzyć się na trzy sposoby, ale najpopularniejszym i najwygodniejszym z nich jest oczywiście kupno drogą internetową. Wejściówki można nabyć:

  • online na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (najszybciej i najwygodniej),
  • w punktach sprzedaży stacjonarnej, których listę znajdziecie TUTAJ,
  • w kasach przy ulicy Oporowskiej 62 (otwarte w dni robocze od 10 do 17) lub w kasach przy Tarczyński Arena (w dniu meczu).

Kasy przy ulicy Oporowskiej 62 w dniu meczu będą czynne jedynie do trzech godzin przed rozpoczęciem spotkania. Informacje o cenach biletów na poszczególne trybuny znajdziecie TUTAJ.

ŚLĄSK WROCŁAW. KARNETY NA RUNDĘ WIOSENNĄ EKSTRAKLASY

Warto zaopatrzyć się w karnet na pozostałe trzy mecze nadchodzącej rundy wiosennej na stadionie we Wrocławiu. Ceny normalnych karnetów zaczynają się od 130 złotych, a dostępne są ich trzy rodzaje, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ. Jest to najwygodniejsza forma obserwowania z trybun poczynań zawodników WKS-u, ponieważ karnetowicz ma przypisane miejsce na całą rundę, a ponadto nie musi za każdym razem kupować nowych biletów. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego - dostępne są także vouchery prezentowe, które można wymieniać na bilety na mecze Śląska.

ŚLĄSK WROCŁAW - RADOMIAK RADOM. JAK DOJECHAĆ NA STADION?

Na niedzielny mecz Śląska z Radomiakiem oprócz komunikacji miejskiej można dojechać także samochodem, a otwarty jest ogólnodostępny parking w Strefie B. Opłaty za miejsce uiszczane są w parkometrze lub u osób wyznaczonych przez operatora miejsca. Płatność realizowana jest wyłącznie kartą płatniczą, a przy transakcji obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Dostępny jest także parking wielopoziomowy (opłata 20 zł) i parkingi zewnętrzne (opłata 10 zł dla samochodów osobowych).

Pierwszy gwizdek meczu 30. kolejki ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Radomiakiem Radom już w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 12:30.

ZOBACZ też: Dariusz Sztylka - osąd bohatera

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.