Bukowski: Debiut oceniam pozytywnie

10.09.2022 (18:16) | Bartosz Królikowski
uploads/images/2022/8/bukowski_62e94b2a59987.jpg

fot.: Rafał Sawicki

Śląsk Wrocław pokonał w meczu przyjaźni Lechię Gdańsk 2:1 (relacja dostępna TUTAJ). Po spotkaniu występ wrocławian skomentował debiutant w pierwszym składzie Adrian Bukowski. 

Adrian Bukowski: Przede wszystkim cieszą trzy punkty. To jest oczywiście najważniejsze. Ale jestem też zadowolony z pełnych dziewięćdziesięciu minut na boisku. Zmierzyłem się z tym tempem na najwyższym poziomie rozgrywkowym w kraju i mimo, że oczywiście wciąż jest pole do poprawy, to ogólnie oceniam ten debiut pozytywnie.

Wydaje mi się, że nie weszliśmy dobrze w ten mecz w pierwszej połowie. Można powiedzieć, że mentalnie przegraliśmy tę walkę i właśnie szczególnie na tym skupiliśmy się w przerwie. Chcieliśmy dobrze wejść w drugą połowę, przycisnąć mocniej przez pierwsze dziesięć minut i pokazać, że to Lechia jest u nas na stadionie i my będziemy dyktować warunki. Myślę, że w pewnym sensie nam się to udało, bo ruszyliśmy od początku, stworzyliśmy jakieś sytuacje i poszło to mniej więcej tak jak sobie założyliśmy w przerwie.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: WIDEO: Ivan Djurdjević i Maciej Kalkowski po meczu Śląsk - Lechia

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.