Głosy z sieci: ''Dobrze, że mamy Yeboaha''

23.05.2023 (17:32) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/5/WKS Śląsk Wrocław- Miedź Legnica 21-05-2023 (46 z 110)_646bc48859648_646c6ae582854.jpg

fot.: Jarosław Frąckowiak

Po wygranej Śląska 4:2 z Miedzią Legnica prezentujemy Wasze najciekawsze przemyślenia i opinie o sytuacji wrocławian. 

Śląsk wychodzi na prostą. Podopieczni Jacka Magiery są niepokonani od trzech kolejek i słusznie - ich gra uległa znacznej poprawie. Ale czy to wystarczy, żeby utrzymać się w ekstraklasie? Przekonamy się już w sobotę. Mimo wszystko trzeba przyznać, że zmiana szkoleniowca wyszła na plus. Wasze opinie jasno twierdzą, że do tego posunięcia powinno dojść znacznie wcześniej. Wtedy bylibyśmy spokojniejsi w kontekście uniknięcia spadku. 

"Gdyby Ivan poleciał dosłownie 2 kolejki wcześniej to Śląsk byłby dzisiaj pewny utrzymania. Zatrudnienie Serba było jedną z większych pomyłek tego zarządu (a było ich wiele)"

- @Lysy_zakolak na Twitterze.


"Wszystko sprowadza się do jednego. Dlaczego tak późno zdecydowano się na zmiany? Dlaczego Ivan nie poleciał po meczu w Kaliszu? Dlaczego nagle okazuje się, że Ci zawodnicy potrafią grać w piłkę i nie wyglądają jak podwórkowa zbieranina? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi" 

- @KrzysztofK1989 na Twitterze.


"Jacek Magiera wypracował więcej sensownych zagrań w ataku w kilkanaście dni niż Ivan Djurdjević twierdząc, że "cierpieniem" będziemy wyszarpywać punkty. Gdyby Waśniewski lub Dariusz Sztylka zwolnił Djurdjevicia przed przerwą na kadrę, nie martwilibyśmy się wynikami ostatniej kolejki."

- @Cro_AEspresso na Twitterze.

Głosy z sieci słusznie chwalą Johna Yeboaha, który podtrzymał swoją nieziemsko dobrą formę i tym razem popisał się dwiema zdobytymi bramkami. Niemiec od dłuższego czasu ciągnie Śląsk i zdecydowanie jest najlepszym zawodnikiem WKS-u. Dlatego Waszym zdaniem trzeba za wszelką cenę zatrzymać go w zielono-biało-czerwonych barwach.

"Jest tylko jeden Yeboah, który może uratować ten klub, ważne by reszta przynajmniej nie przeszkadzała."

- Kuba Sania na Facebooku.


"Johna trzeba zatrzymać za wszelką cenę. Tej okazji nie możemy stracić, bo robi robotę. W następnym sezonie dołożyć mu dwóch do pomocy (wyjaśnić sprawę z Expo) i można się szarpać o miejsca top 6. Wkładom którym się nie chce, nie podoba, mają sraczkę i pierdyliard innych wymówek podziękować."

- Sławomir Rokosz na Facebooku.


"Dobrze, że mamy takiego JOHNA. Co my byśmy bez niego zrobili... Dwa - widać, że wystarczyło trochę więcej treningu, trochę paluszkiem pogrozić i skutki są aż bardzo dobre.  Jeszcze wyciągnąć maksa ile sił wystarczy z Legią... Ale muszą być zmiany, bo kolejny rok się nie uda wyciągnąć"

- @Adrian1989L na Twitterze.

Czy wrocławianie utrzymają się w ekstraklasie? Jeden z naszych czytelników ma stanowcze przemyślenia na ten temat...

"Znowu się uda... to takie moje przemyślenia i tego im życzę"

- Arek Ala Iskra na Facebooku.


PODCAST: Do utrzymania jeden krok


ZOBACZ też: Co z wygasającym kontraktem Schwarza?