OLDBOJE: Wielki powrót Janusza Kudyby!

24.09.2022 (20:00) | Jacek Bratek
uploads/images/2020/6/kudyba-miedztv_5eef2770c6b4d.jpg

fot.: youtube.com/miedztv

Oldboje Śląska pokonali w meczu u siebie Dąb Kuraszków 5:1. Niesamowicie udany powrót do drużyny w lidze zaliczył jeden z najlepszych snajperów w historii klubu, najlepszy na zapleczu ekstraklasy Janusz Kudyba 

Mimo niedawno skończonych 61 lat Kudyba zaimponował skutecznością i strzelił w tym meczu 4 gole. Już trzy tygodnie temu udanie zaprezentował się w turnieju charytatywnym w Wolsztynie, gdzie został królem strzelców. Mecz z Dębem był pierwszym meczem ligowym w Śląsku po wielu latach przerwy.

WKS bardzo szybko objął prowadzenie po efektownym strzale z dystansu Radosława Jasińskiego. Śląsk miał ogromną przewagę i w pierwszej połowie aż trzy razy zawodnicy trafiali w poprzeczkę (Jasiński, Kudyba, P. Tęsiorowski). Krótko przed przerwą po zagraniu Krzysztofa Rodaka do siatki trafił Kudyba. Na początku drugiej połowy po centrze Tomasza Oskierko snajper Śląska zaprezentował swoje firmowe zagranie jak za najlepszych lat - strzał głową z kozłem. Kolejnego gola strzelił znów Kudyba po podaniu Krzysztofa Działy. Po jednej z niewielu kontr goście zdobyli honorową bramkę, ale ostatnie słowo należało ponownie do Kudyby, który pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Skład Śląska: Solarczyk (Tkaczyk) – Jankowski, Mikuś, Nakielski, P. Tęsiorowski – Przybyła, Jasiński, Draczyński, Oskierko – Ciota, Kudyba oraz Przybyła, Rodak, Górniak i Działa

Nowoczesne systemy CRM - doskonały sposób na obsługę klienta

ZOBACZ też: Frekwencja Śląska rośnie – na jak długo?

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.