Hetel: Mamy strategię na Chojniczankę

09.08.2023 (07:56) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2023/7/338534588_660392735546966_536568694254891257_n_64aaa68c233ec.jpg

fot.: Krzysztof Banasik

W niedzielę Śląsk II Wrocław zainaugurował rozgrywki w III grupie III ligi, a już dziś (w środę) zagra kolejne spotkanie. Po remisie 2:2 (1:2) w Bielsku-Białej z Rekordem, czas na mecz rundy wstępnej w Pucharze Polski, w którym rywalem rezerw będzie drugoligowa Chojniczanka Chojnice. Co między tymi spotkania, dla mediów klubowych, powiedział trener Michał Hetel? 

O MECZU I STRACONEJ BRAMCE W DOLICZONYM CZASIE

Były fragmenty dobrej gry, były elementy, które trenowaliśmy i udało się je zrealizować, były również elementy do poprawy, nad którymi musimy jeszcze oczywiście popracować. Mecz dobry, fragmentami niezła gra z naszej strony, oczywiście żałujemy, że w takich okolicznościach, w doliczonym czasie gry straciliśmy bramkę i co za tym idzie - trzy punkty. Wyciągniemy wnioski i wykorzystamy to doświadczenie w przyszłości.

O DOBRYM WYSTĘPIE MATEUSZA GÓRSKIEGO

Mateusz pomógł zespołowi obronionym karnym, niestety, nie udało się później tego dowieźć. Solidny, dobry debiut naszego golkipera.

O BRAKU KONCENTRACJI

Zwracamy uwagę na to, że musimy grać do końca, utrzymywać tę koncentrację. Oczywiście pracujemy nad tym i w każdym fragmencie meczu staramy się podpowiadać z ławki czy zawodnicy między sobą na boisku, ale niestety, w piłce nie wszystko da się przewidzieć i wybronić. Skupiamy się, żeby w pełni skoncentrowanym grać do końca meczu.

O SPOTKANIU Z CHOJNICZANKĄ

Od meczu z Rekordem Bielsko-Biała nie mamy dużo czasu, bo graliśmy w niedzielę - to był to dość daleki wyjazd jak na trzecią ligę. Wczoraj zaliczyliśmy tylko trening regeneracyjny i dzisiaj znowu jesteśmy w drodze, trenujemy, analizujemy gdzieś w trasie to wszystko. Czasu nie ma dużo, ale musimy się skupić na sobie, na swojej grze, mamy plan minimum, mamy strategię na Chojniczankę i szanse na awans oceniam tak, jak w każdym meczu - pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Walczymy o zwycięstwo, ale to boisko zweryfikuje, na co nas tak naprawdę stać.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Chojniczanka - Śląsk II. Co warto wiedzieć przed meczem?

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.