Wystartowała sprzedaż karnetów na mecze Śląska

21.06.2022 (18:00) | Karol Bugajski
uploads/images/2022/3/KoPa_SlaWro_ZagLub_27022022__-30_621bf083e47d9_621e95dab3f8d.jpg

fot.: Krzysztof Banasik

Na miesiąc przed pierwszym domowym meczem Śląska Wrocław, klub z Oporowskiej poinformował o rozpoczęciu sprzedaży karnetów. Do dyspozycji kibiców będą trzy rodzaje wejściówek. 

Klub z Oporowskiej informując o rozpoczęciu sprzedaży karnetów na nowy sezon, podzielił ich rodzaje na złoty, srebrny oraz brązowy. Jak podkreślił Śląsk, to wyraz docenienia lojalności najwierniejszych kibiców zielono-biało-czerwonych, a wejściówki dostępne są zarówno w wersji na rundę jesienną, jak i cały sezon. Osoby zakupujące karnet na całe rozgrywki otrzymają voucher w wysokości 15 złotych, którym będzie można obniżyć cenę biletu lub karnetu dla osób towarzyszących, a ważność vouchera obowiązuje do końca sezonu 2022/2023. Sprzedaż rozpoczęła się we wtorek o godzinie 11:00 – na miesiąc przed pierwszym domowym meczem Śląska w nowym sezonie z Pogonią Szczecin (jego dokładny termin nie jest jeszcze znany).

Wyznaczony przez klub poziom złoty obejmuje wszystkich 17 ligowych meczów, które zostaną rozegrane przez wrocławian na własnym stadionie. Ze srebrnego skorzystać mogą osoby posiadające karnet w minionej rundzie, a także w sezonie 2019/2020, gdy wybuch pandemii koronawirusa uniemożliwił im zakup wejściówek. Poziom brązowy przeznaczony jest dla nowych kibiców, którzy chcą dołączyć do grona najwierniejszych, a Śląsk wylicza korzyści płynące z zakupu karnetu. Jego posiadacze obejrzą za darmo pierwsze mecze Pucharu Polski rozgrywane na stadionie we Wrocławiu, nie będzie ich również obowiązywać wyższa cena biletów na spotkania z Lechem Poznań i Legią Warszawa. Więcej informacji na oficjalnej stronie Śląska.

CENNIK KARNETÓW NA SEZON 2022/2023:

CENNIK KARNETÓW NA RUNDĘ JESIENNĄ 2022/2023:

CO TRZEBA WIEDZIEĆ O KARNETACH NA NOWY SEZON:

  • 1. Sprzedaż wystartowała we wtorek 21 czerwca o godzinie 11:00.
  • 2. Karnet obejmuje cały sezon ekstraklasy (lub wyłącznie rundę jesienną) i pierwsze rundy Pucharu Polski. 
  • 3. Karnet można przepisać maksymalnie 4 razy w trakcie rundy na osobę w tej samej grupie cenowej. 
  • 4. Dzieciom do 8. roku życia przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić. 
  • 5. Sprzedaż karnetów trwa do dnia trzeciego domowego spotkania ligowego.
  • 6. Karnet można nabywać w trzech formach - plastikowej karty na ul. Oporowskiej 62, karty wirtualnej (w systemie sprzedaży on-line) lub biletów w formie pdf, które należy generować w systemie na każdy mecz.

ZOBACZ też: REZERWY: Znamy plan przygotowań do nowego sezonu