Na mecz przeciwko Legii wszyscy na zielono

14.10.2023 (15:06) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2023/9/wks_65020623441cc.jpg

fot.: Paweł Kot

Przy okazji zbliżającego się meczu Śląska z Legią, klub jak i kibice zachęcają, aby osoby wybierające się na stadion przyszły odziane w zielone barwy.   

Doskonale wiemy, że podczas meczu Śląsk - Legia zasiądzie komplet kibiców. Aby ten mecz był jeszcze bardziej wyjątkowym wydarzeniem i wszyscy czuli atmosferę piłkarskiego święta, klub zachęca wszystkich, żeby na meczu mieć na sobie koszulkę w kolorze zielonym. Dzięki temu kibice na stadionie stworzą zieloną ścianę i jeszcze przed meczem piłkarze poczują, że to spotkanie jest do wygrania razem.

 

Do tego samego zachęca Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk:
 

My także zachęcamy, żeby na stadionie pojawić się w naszych zielonych barwach. Pogoda nie będzie nas rozpieszczać, ale koszulkę można ubrać na kurtkę czy bluzę (o ile te nie będą w barwach naszego klubu), a dodatkowo przy niższej temperaturze sprawdzi się także szalik z herbem WKS-u czy czapka. Przekazujcie te prośby osobom wybierającym się z wami na mecz i razem stwórzmy prawdziwą zieloną jedność. #WszyscyNaZielono  

ZOBACZ też: MKS Kluczbork - Śląsk II. Co warto wiedzieć przed meczem?

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.