Wesprzyj wyjazd redakcji na obóz Śląska do Chorwacji!

03.01.2024 (06:14) | Redakcja
uploads/images/2023/12/chorwacja-zrzutka-umag_6591dd4f9844f.jpg

fot.: Redakcja

W dniach 14-25 stycznia drużyna WKS-u przebywać będzie na obozie w Chorwacji. Zgodnie z hasłem, że Śląsknet jest zawsze tam, gdzie Śląsk Wrocław gra, chcemy podążyć za “Wojskowymi”, by dostarczyć Wam ekskluzywne materiały o zielono-biało-czerwonych. Koszt przejazdu, noclegów w Umag, internetu i ubezpieczenia przedstawicieli redakcji to około 4000 zł, dlatego prosimy o wsparcie wyjazdu na zrzutce. 

 

 

Przez niemal 24 lata towarzyszymy klubowi z Oporowskiej, zarówno gdy podróżuje po Polsce, jak i Europie, często będąc jedynymi przedstawicielami lokalnych mediów. Dzięki wsparciu ponad 100 czytelników możliwa była już obecność naszej redakcji na wyjazdowym meczu z Araratem Erywań w 2021 roku (zrzutka archiwalna), czy podczas letniego obozu w Słowenii (zrzutka archiwalna) dwa lata wcześniej. Otrzymaliśmy po nich wiele pozytywnych komentarzy o naszej pracy.

Kliknij w poniższe zdjęcie, by zobaczyć nasze materiały z Armenii

Jeśli podoba Wam się to, co prezentowaliśmy w ostatnim czasie w Śląsknecie i chętnie zobaczylibyście nasze filmy, zdjęcia, materiały z treningów i sparingów podczas zimowego zgrupowania drużyny pod wodzą Jacka Magiery - na zrzutce możecie dołożyć cegiełkę do naszego wyjazdu.

Dziękujemy za każdą złotówkę! Znacie nas i wiecie, że nie zawiedziemy!


Istnieje także możliwość współpracy marketingowej. Promuj swoją markę i firmę docierając do tysięcy czytelników Śląsknetu! Jeśli chcesz zostać Partnerem wyjazdu - napisz na redakcja@slasknet.com.

Kompleks treningowy w Umag
 

ZOBACZ też: KIBICE: Wszystkie oprawy z 2023 roku (WIDEO)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.