W mediach o Śląsku: Nikt nie chce być liderem!

15.04.2024 (06:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2024/4/KoPa_GorZab_SlaWro_14042024-52-ai_661c313a2d7f6_661c46c19eade.jpg

fot.: Paweł Kot

Zapraszamy na przegląd mediów po porażce Śląska z Górnikiem Zabrze (0:2). 

Śląsknet: Fotel lidera nie dla Śląska

"Śląsk Wrocław nie wykorzystał potknięcia Jagiellonii Białystok, która niedzielnym popołudniem przegrała u siebie 1:3 z Cracovią. Wrocławianie, stając przed szansą na powrót na pierwsze miejsce Ekstraklasy, musieli jednak uznać wyższość Górnika Zabrze, który wygrał to spotkanie 2:0 po dwóch golach Kamila Lukoszka."

Przegląd Sportowy: Popis Górnika Zabrze! Śląsk nie wykorzystał ogromnej szansy!

"Górnik Zabrze wygrał ze Śląskiem Wrocław 2:0 (1:0) w ramach 28. kolejki Ekstraklasy. Drużyna Jana Urbana wykorzystała okazję i zbliżyła się do ligowej czołówki, a ekipa Jacka Magiery zaprzepaściła szansę na objęcie prowadzenia w tabeli. Dublet dla gospodarzy skompletował Kamil Lukoszek."

WP Sportowe Fakty: Śląsk mógł zostać liderem. Zaprzepaścił wielką szansę

"Śląsk Wrocław marzył o wygranej w Zabrzu i zajęciu fotelu lidera. Drużyna Jacka Magiery zawiodła i osłabiona brakiem Erika Exposito przegrała z Górnikiem 0:2."

TVP Sport: Lider nie dla Śląska! Ograni przez młodzieżowca

"Śląsk podzielił losy Jagiellonii Białystok i Lecha Poznań. W meczu 28. kolejki Ekstraklasy wrocławianie przegrali z Górnikiem Zabrze 0:2 (0:1). Oba gole strzelił Kamil Lukoszek."

Sport.pl: Niebywałe co się dzieje w Ekstraklasie! Wicelider poległ

"Po niedzielnej wpadce Jagiellonii Białystok, która przegrała z Cracovią 1:3, wiadome było, że Śląsk Wrocław będzie mógł objąć prowadzenie w tabeli Ekstraklasy. Tak się jednak nie stało. Podopieczni Jacka Magiery, osłabieni brakiem zawieszonego Erika Exposito, przegrali w Zabrzu z Górnikiem. W tabeli panuje ogromny ścisk. O europejskie puchary walczy aż siedem drużyn."

Gazeta Wrocławska: Nikt nie chce być liderem! Porażka Śląska w Zabrzu

"Śląsk Wrocław przegrał z Górnikiem Zabrze 0:2 w meczu 28. kolejki Ekstraklasy. Wrocławianie nie wykorzystali okazji, by wobec porażek Lecha Poznań i Jagiellonii Białystok wskoczyć na fotel lidera."

Roosevelta 81: Górnicy pozostają w grze o coś więcej. Dwa trafienia Lukoszka

"W meczu 28. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze pokonał wrocławski Śląsk 2:0. Dzięki temu „Trójkolorowi” pozostają w grze o… coś więcej. Swój dzień miał Kamil Lukoszek zdobywca dwóch goli."

ZOBACZ też: Magiera: Potrzeba ludzi, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.