Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin. Jak kupić bilety?

28.01.2023 (17:00) | Mateusz Włosek
uploads/images/2022/10/kibolstwo_6342d632ae0d3.jpg

fot.: Paweł Kot

Już w najbliższą sobotę 28 stycznia o 20:00 piłkarze Śląska wznowią zmagania w rozgrywkach ekstraklasy. W stolicy Dolnego Śląska odbędą się derby regionu, które zawsze rozpalają wyobraźnię kibiców. Gdzie i kiedy można zaopatrzyć się w bilet na mecz Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin? 

Po długiej przerwie zimowej spowodowanej rozgrywaniem mistrzostw świata w nietypowym terminie, ze snu budzi się ekstraklasa. W swoim pierwszym starciu rundy wiosennej Śląsk podejmie Zagłębie w derbach Dolnego Śląska, a spotkanie te nie bez przyczyny jest określane mianem hitu 18. kolejki ekstraklasy. W pierwszym meczu tych drużyn w obecnym sezonie padł bezbramkowy remis, dlatego mamy nadzieję, że sobotnie spotkanie przyniesie więcej emocji.

ŚLĄSK WROCŁAW – ZAGŁĘBIE LUBIN. GDZIE KUPIĆ BILETY?

Bilety na mecz będzie można nabyć trzema drogami, ale warto przypomnieć, że te kupione drogą internetową są tańsze od sprzedawanych w punktach stacjonarnych. Wejściówki można nabyć:

  • online na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (najszybciej i najwygodniej),
  • w punktach sprzedaży stacjonarnej, których listę znajdziecie TUTAJ,
  • w kasach przy ulicy Oporowskiej 62 (otwarte w dni robocze od 10 do 17) lub w kasach przy Tarczyński Arena (w dniu meczu).

Co warte podkreślenia, kasy przy siedzibie klubu będą otwarte w dniu meczu aż do godziny 17. Informacje o cenach biletów na poszczególne trybuny znajdziecie TUTAJ.

ŚLĄSK WROCŁAW. KARNETY NA RUNDĘ WIOSENNĄ

Oczywiście warto zaopatrzyć się w karnet na wszystkie dziewięć meczów nadchodzącej rundy wiosennej na stadionie we Wrocławiu. Ceny normalnych karnetów zaczynają się od 130 złotych, a dostępne są ich trzy rodzaje, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ. Jest to najwygodniejsza forma obserwowania z trybun poczynań zawodników WKS-u, ponieważ karnetowicz ma przypisane miejsce na całą rundę, a ponadto nie musi za każdym razem kupować nowych biletów. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego - dostępne są także vouchery prezentowe, które można wymieniać na bilety na mecze Śląska.

DERBY DOLNEGO ŚLĄSKA. JAK DOJECHAĆ?

Na sobotni mecz Śląska z Zagłębiem można dojechać samochodem, a otwarty jest ogólnodostępny parking w Strefie B. Opłaty za miejsce uiszczane są w parkomacie lub u osób wyznaczonych przez operatora miejsca. Płatność realizowana jest wyłącznie kartą płatniczą, a przy transakcji obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Dostępny jest także parking wielopoziomowy (opłata 20 zł) i parkingi zewnętrzne (opłata 10 zł dla samochodów osobowych).

Pierwszy gwizdek meczu 18. kolejki ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Zagłębiem Lubin już w sobotę 28 stycznia o godzinie 20:00.

ZOBACZ też: 4 lata bez wygranej na inaugurację wiosny

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.