Olsen: Możemy rywalizować z najlepszymi

10.04.2022 (20:36) | Jakub Luberda
uploads/images/2022/3/olsenkot_6238c22597d66.png

fot.: Paweł Kot

Wypowiedź Patricka Olsena po zremisowanym 1:1 starciu z Rakowem Częstochowa. 

Patrick Olsen: Zawsze chcemy wygrywać. Tym bardziej w naszej obecnej sytuacji. Każdy punkt jest ważny. Mogliśmy dziś wygrać, ale myślę, że dzisiejszy mecz mógł pójść w obie strony. Uważam, że to było dobre spotkanie do oglądania dla kibiców, które pokazało też, że jeśli wchodzimy na swój najwyższy poziom, to możemy rywalizować z najlepszymi w lidze. Jako obcokrajowiec, który przyszedł tutaj niedawno, widzę, że ta liga jest bardzo wyrównana i każdy może wygrać z każdym.

W takich meczach trzeba wykorzystywać swoje sytuacje. W niektórych meczach masz niewiele szans i musisz je wykorzystać. Dziś mieliśmy ich sporo, a zdobyliśmy jedną bramkę. Mamy wielu dobrych ofensywnych zawodników i musimy to wykorzystywać. 

Każdy mecz jest ważny. Zawsze jest tak, że liczy się tylko następne spotkanie, a w tej chwili jest to spotkanie z Wisłą Kraków i na nim skupiamy się w stu procentach. 

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: WIDEO: Skrót meczu Raków Częstochowa 1:1 Śląsk Wrocław

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.