REZERWY: Zapowiadamy i typujemy 5. kolejkę II ligi (KURSY)

10.08.2022 (10:00) | Jakub Luberda
uploads/images/2021/5/rezerwy4_60a68c0ecc4ba.png

fot.: Paweł Kot

Przed nami pierwsza w tym sezonie kolejka w środku tygodnia! Jakie są nasze typy i kursy LV Bet na wszystkie spotkania II ligi? 

Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław, 10 sierpnia, środa, godz. 17:00

Kolejkę rozpoczniemy od niezwykle ciekawego spotkania, które ostatnimi czasy obfituje w niezwykłą liczbę goli. W dwóch ostatnich meczach tych drużyn padło bowiem aż 11 bramek, tylko że 10 z nich strzeliła Garbarnia. To właśnie gospodarze, niezależnie od aktualnej formy obu zespołów, będą faworytem tego starcia. Podopieczni trenera Krzysztofa Wołczka krakowian mogą wspominać wręcz traumatycznie. Traumy należy jednak zwalczać, dlatego mamy nadzieję na ciekawe, otwarte i dobre widowisko.

Radunia Stężyca - Hutnik Kraków, 10 sierpnia, środa, godz. 18:00

O ile w poprzednim przypadku aktualną formę obu drużyn sprowadziliśmy do drugoplanowej roli, o tyle w meczu Raduni z Hutnikiem nie można przejść obok ostatniego spotkania gości. Krakowianie całkowicie zmietli z powierzchni swojego stadionu Siarkę Tarnobrzeg, wygrywając z beniaminkiem aż 6:0. Rewelacja minionego sezonu, Radunia Stężyca, bieżące rozgrywki zaczęła fatalnie, bo od zaledwie 2 punktów w 4 spotkaniach.

Polonia Warszawa - Znicz Pruszków, 11 sierpnia, czwartek, godz. 19:30

Kolejkę zakończymy w Warszawie, gdzie Polonia zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Gospodarze w minionej kolejce w kuriozalny sposób wypuścili z rąk swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, tracąc gola po błędzie bramkarza w ostatniej akcji meczu. Znicz z kolei bieżące rozgrywki zaczął od wysokiej porażki 0:4 z Siarką Tarnobrzeg i gdy wszystkim wydawało się, że pruszkowianie znowu włączą się do walki o utrzymanie już od samego początku, to drużyna znalazła stabilizację. Odbudowa formy i dwa zwycięstwa w trzech kolejnych meczach pozwoliły odetchnąć. Naturalną kontynuacją dobrej pracy byłoby pokonanie Polonii. 


PLAN 5. KOLEJKI II LIGI ORAZ KURSY LV BET Z NASZYMI TYPAMI
(kliknij w obrazek, by sprawdzić aktualne kursy)

LV Bet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

ZOBACZ też: Magiera: Potrzebujemy konkurencji na wahadle

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.