Śląsk Wrocław – Miedź Legnica. Jak kupić bilety?

15.05.2023 (16:00) | Mateusz Włosek
uploads/images/2023/2/KoPa_SlaWro_LechPoz_26022023_-13_63fbcb4e4eabd_63fd04a4a000a.jpg

fot.: Paweł Kot

Wrocławianie cały czas pozostają w walce o utrzymanie w ekstraklasie. Po wygranej 3:1 z Wisłą Płock podopiecznych Jacka Magiery czeka starcie z pogodzoną ze spadkiem do I ligi Miedzią Legnica. Ostatni domowy mecz Śląska w tym sezonie odbędzie się w niedzielę 21 maja o 12:30. Gdzie i w jaki sposób można kupić bilety na mecz 33. kolejki ekstraklasy? 

Śląsk Wrocław urwał się ze stryczka w starciu przeciwko Wiśle Płock, chociaż jako pierwszy stracił bramkę. Gole Nahuela Leivy, Johna Yeboaha i Dennisa Jastrzembskiego sprawiły jednak, że wrocławianie cały czas mają szansę przeskoczyć w tabeli Nafciarzy i wydostać się ze strefy spadkowej. Konieczne będzie do tego zwycięstwo w niedzielnym meczu z Miedzią Legnica i stworzenie na stadionie atmosfery podobnej do tej, jaka miała miejsce na wspomnianym meczu z płocczanami. Czy podopieczni trenera Magiery odgryzą się za jesienną porażkę 0:1?

ŚLĄSK WROCŁAW – MIEDŹ LEGNICA. GDZIE KUPIĆ BILETY?

W bilety na niedzielny mecz będzie można zaopatrzyć się na trzy sposoby, ale najpopularniejszym i najwygodniejszym z nich jest oczywiście kupno drogą internetową. Wejściówki można nabyć:

  • online na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (najszybciej i najwygodniej),
  • w punktach sprzedaży stacjonarnej, których listę znajdziecie TUTAJ,
  • w kasach przy ulicy Oporowskiej 62 (otwarte w dni robocze od 10 do 17 oraz wyjątkowo w sobotę w tych samych godzinach) lub w kasach przy Tarczyński Arena (w dniu meczu).

Kasy przy ulicy Oporowskiej 62 w dniu meczu będą czynne jedynie do trzech godzin przed rozpoczęciem spotkania. Informacje o cenach biletów na poszczególne trybuny znajdziecie TUTAJ.

Jeśli nie macie pomysłu na prezent urodzinowy dla kogoś bliskiego – idealnym rozwiązaniem będzie voucher prezentowy, który można wymienić na bilet meczowy.

ŚLĄSK WROCŁAW – MIEDŹ LEGNICA. JAK DOJECHAĆ NA STADION?

Na niedzielny mecz Śląska z Miedzią oprócz komunikacji miejskiej można dojechać także samochodem, a otwarty jest ogólnodostępny parking w Strefie B - Broadcast. Opłaty za miejsce uiszczane są w parkomacie lub u osób wyznaczonych przez operatora miejsca. Płatność realizowana jest wyłącznie kartą płatniczą, a przy transakcji obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Dostępny jest także parking wielopoziomowy (opłata 20 zł) i parkingi zewnętrzne (opłata 10 zł dla samochodów osobowych).

Pierwszy gwizdek meczu 33. kolejki ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Miedzią Legnica już w niedzielę 21 maja o godzinie 12:30.

ZOBACZ też: Głosy z sieci: ''Bitwa wygrana, wojna o ekstraklasę trwa''