Bargiel: Jestem optymistycznie nastawiony

12.09.2020 (23:24) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2019/12/KoPa_20102019_SlaWroII_MKSKlucz_-41_5dac6e8a33cf3_5dfffb4579040.jpg

fot.: Paweł Kot

Przemysław Bargiel pojawił się na boisku w drugiej połowie i dostał od trenera Vitezslava Lavicki nową rolę do wykonania - musiał na prawym skrzydle zastąpić Lubambo Musodnę. Co młody pomocnik miał do powiedzenia po spotkaniu Lechem Poznań? 

Przemysław Bargiel: Uważam, że trzeba szanować ten punkt, patrząc na końcówkę spotkania, gdy z powodu urazu wypadł Israel Puerto, nie mogliśmy już przeprowadzić zmiany i musieliśmy kończyć mecz w dziesięciu. Oczywiście, pozostaje też pewien niedosyt, bo mieliśmy swoje okazje, ale z drugiej strony: raz my byliśmy na prowadzeniu, a raz Lech, mogło się to różnie zakończyć.

Dziś trener ustawił mnie na skrzydle, to moja alternatywna pozycja i z pewnością będzie to jedna z opcji w mojej grze w przyszłości. Miałem zadania ofensywne, ale przebieg meczu spowodował też, że musiałem bardziej skupić się na zabezpieczeniu naszej bramki.

Każda minuta w ekstraklasie daje mi dużo pewności siebie i jest dla mnie niezwykle cenna. Jestem optymistycznie nastawiony i cieszę się, że mam też możliwość występów w II lidze.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Lavicka: To było szalone 30 minut