Pich: Mamy za mało posiadania piłki

28.11.2020 (20:06) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2020/8/pich_5f3a0d5c5b2f2.jpg

fot.: Paweł Lipnicki

Robert Pich już na początku spotkania przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała strzelił bramkę dla Śląska Wrocław. Słowak po spotkaniu nie krył jednak swojej negatywnej opinii o grze WKS-u. 

Robert Pich: Po pierwszej połowie w szatni powiedzieliśmy sobie, że musimy zagrać lepiej, ale ta druga połowa też dobra nie było. Najważniejsze były dzisiaj jednak trzy punkty, bo wiemy, że na wyjazdach zbieramy ich mało. Wierzę, że ta gra się poprawi.

Możemy strzelać więcej bramek i grać lepiej, bo jak będziemy dalej tak grać, to będzie nam ciężko zdobywać punkty. Bramkarz nam dzisiaj bardzo pomógł, obronił kilka sytuacji. Jest jeszcze parę rzeczy do poprawy, ale cieszymy się z wygranej.

Mówiliśmy trenerowi w minionym tygodniu, że mamy za mało posiadania piłki i później ciężko jest coś stworzyć w ataku. Myślę, że nad tym musimy popracować, żebyśmy się mniej bronili, bo przez to możemy tracić bramki. 

Cieszę, że strzelam bramki, dzisiaj dodatkowo wygraliśmy. Na moje gole pracuje cała drużyna, staramy się grać zespołowo, bramki strzelają też inni.

źródło: Canal+

ZOBACZ też: Kto był Piłkarzem Meczu przeciwko TSP? (GŁOSOWANIE)