Głosy z sieci: ''Nadzieja umrze ostatnia''

06.05.2023 (16:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/5/KoPa_JagBiaSlaWro_05052023_-59_64555a064005b_64561db250a48.jpg

fot.: Paweł Kot

Po remisie Śląska z Jagiellonią Białystok przedstawiamy Wasze najciekawsze opinie dotyczące tego spotkania. 

Śląsk był bardzo blisko zwycięstwa w Białymstoku, jednak za sprawą Marca Guala wrocławianie muszą się zadowolić tylko jednym punktem. Utrzymanie w ekstraklasie stoi pod jeszcze większym znakiem zapytania. Wasza wiara w uniknięcie spadku wciąż jest i będzie do końca. Pojawiły się także pesymistyczne głosy. 

Podkreślacie, że Wojskowi mieli doskonałą okazję na zwycięstwo, ale ją zmarnowali. Pochwały zebrał John Yeboah za swoją postawę i zdobytą bramkę. 

"Głosy z sieci, że Śląsk zleci."

- MrSmith na Twitterze.


"Przede wszystkim dało się to oglądać - nie było takiego dramatu jak we wcześniejszych meczach, kiedy nie dało się znaleźć nic pozytywnego. Na plus John, a także Erik (był bardzo przydatny przy rozegraniu). Niestety, przez indywidualny błąd tracimy punkty. Wierzę jednak do końca"

- użytkownik @Lysy_zakolak na Twitterze.


"To nie tak, że nikt nie wierzy w Śląsk. Po prostu po przegranych zawsze jest wysyp malkontentów i hejterów,a w czasie zwycięstw pojawiają się kibice sukcesu i podpinają się pod wielość drużyny, co jest też powszechną sytuacja (dziwnie w sumie gdyby było odwrotnie). Niektórzy mają dość wspierania po raz 50 słabej jakości gry, wylewa się frustracja. Inni jak ja jeszcze wierzą, ale też załamują ręce. Pytanie czy spadek da jakiś wstrząs w klubie i czy będzie to w miarę trwałe. Na pewno będzie mniejszy "tort do dzielenia kolegom", ale czy po pojawieniu się znowu budżetowej dużej puli nie będzie to samo? Docelowo bez zmiany właścicielskiej nie widzę tego dalej. Choć i nawet teraz jako gminna spółka dużego miasta, WKS powinien reprezentować wyższy poziom nawet bez spektakularnych sukcesów. Nadzieja umrze ostatnia"

- Michał Staś na Facebooku.


"Ja odnosiłem nieodparte wrażenie, że Pazdan robił co mógł żeby Śląsk dziś wygrał. Popełniał tak proste błędy, że aż się wierzyć nie chciało, że on tak może. Nawet tą drugą żółtą wyłapał w zupełnie bezsensowny z pozoru sposób. Śląsk miał jednak Victora, który pokrzyżował plany Michała. I skończyło się remisem."

- Michał Fakowski na Facebooku.

"Chyba tylko John Yeboah wie po co wychodzi na boisko. Ale sam meczu nie wygra. Niestety gra 1 vs 21."

- Sławomir Rokosz na Facebooku.


"Następne mecze u siebie Śląsk musi wygrać, aby w ogóle wsiąść z godnością w końcowy autokar do Warszawy"

- Kubixorek Żukowski na Facebooku.

ZOBACZ też: Co pamiętasz z mistrzowskiego sezonu? (QUIZ)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.