Exposito: Przed meczem mówiliśmy sobie, że gramy dla naszych kibiców

20.08.2023 (22:05) | Marcin Sapuń
uploads/images/2023/8/slask-lech6_64e24c97483b6.jpg

fot.: Mateusz Porzucek

W niedzielny wieczór Śląsk Wrocław wygrał 3:1 z Lechem Poznań i wyskoczył ze strefy spadkowej. Bohaterem meczu został kapitan Trójkolorowych, Erik Exposito. Hiszpan miał swój udział przy każdym z trzech trafień. Jak Hiszpan podsumował spotkanie 5. kolejki ekstraklasy?  

Erik Exposito: To był mecz, którego wszyscy oczekiwali, zakończony zwycięstwem. Pracujemy codziennie, oczywiście popełnialiśmy dzisiaj błędy, szczególnie w drugiej połowie, ale wytrzymaliśmy. Dzisiaj drużyna zagrała na sto procent, każdy miał do siebie zaufanie i dzięki temu zwyciężyliśmy. Przed meczem mówiliśmy sobie, że gramy dla naszych kibiców, gramy dzisiaj w swoim domu, musimy zdobyć dzisiaj trzy punkty i udało nam się je wywalczyć.

Jesteśmy gotowi wygrać każdy mecz. Zawsze wychodzimy na boisku z głową nastawioną na zwycięstwo, teraz po meczu z Lechem te apetyty są jeszcze większe i chcemy przywieźć z Łodzi trzy punkty.

Dzisiejsza atmosfera była fenomenalna, dziękuję każdej osobie z osobna, która siedziała na trybunach. Pomogliście nam wygrać ten mecz. Wiedzieliśmy, że początek sezonu nie należał do najlepszych, ale ufamy sobie, musimy być w tym wszystkim razem. Czuję, że tę drużynę stać na wszystko.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Magiera: Cieszymy się z tego zwycięstwa

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.