Sierpina: Mieliśmy swoje sytuacje

28.11.2020 (20:17) | Krzysztof Banasik

Łukasz Sierpina, kapitan Podbeskidzia Bielsko-Biała, nie mógł być zadowolony po porażce ze Śląskiem Wrocław.

Łukasz Sierpina: Mieliśmy swoje sytuacje i największym problemem był brak ich wykorzystania. Schodziliśmy do szatni z wynikiem 0:1 i chcieliśmy ten wynik poprawić. W pierwszej połowie ta gra fajnie nam się układała, tworzyliśmy sytuacje, chcieliśmy tak samo grać po przerwie, niestety to się nie udało i straciliśmy drugiego gola.

Szkoda, że ma z nami Kamila Bilińskiego, którego forma strzelecka jest wysoka, ale musimy sobie radzić bez niego. Gdyby udało nam się swoje okazje wykorzystać, na pewno ten mecz wyglądałby inaczej.

Mieliśmy kilka niedokładnych stałych fragmentów gry, chociaż mamy je przygotowane i strzelamy po nich bramki, ale dzisiaj nam te zagrania nie wyszły.

źródło: Canal+