Pałaszewski: Wiemy nad czym pracować

17.12.2020 (22:22) | Krzysztof Banasik

fot.: Mateusz Porzucek

Maciej Pałaszewski rozegrał drugi pełny mecz w barwach Śląska w tym sezonie. Wychowanek Polaru Wrocław zastąpił w pierwszym składzie Waldemara Sobotę. Co miał do powiedzenie po zwycięstwie 2:1 (1:0) nad Wartą Poznań? 

Maciej Pałaszewski: Wiedzieliśmy, że ten ostatni mecz jest bardzo ważny, by dobrze skończyć i mieć miłą przerwę. Trzy punkty były nam bardzo potrzebne, cieszymy się, że je zdobyliśmy. Moim zdaniem - zasłużenie.

Sami na boisku czuliśmy, że w końcówce Warta przycisnęła, miała sytuacje i to jest na pewno do poprawy. Nie zmienia to jednak faktu, że w przekroju całego spotkania zasłużyliśmy na wygraną. Mamy trzy punkty, wiemy nad czym pracować - chociażby te końcówki meczów, które ostatnio nie są dobre w naszym wykonaniu - i to jest najważniejsze.

Cały tydzień przygotowywaliśmy się do Warty, wiedzieliśmy, jak grają, mieliśmy swój pomysł i mam nadzieję, ze to wszystko było widać, że dobrze przygotowaliśmy się do spotkania. Wiedzieliśmy, co mamy robić.

U siebie czujemy się jak w domu, mocni, pewni siebie i nikt nie ma tutaj łatwo, by zdobyć jakiekolwiek punkty. Bardzo to nas cieszy.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: FOTO: Śląsk 2:1 Warta (2)