Peszko o plebiscycie Złotej Piłki: ''Robert wygrał!''

30.11.2021 (11:09) | Redakcja
uploads/images/2021/11/Fota_tt_61a5f9c02edc1.png

fot.: Superbet

Sławomir Peszko stanowczo nie zgadza się z kapitułą France Football i dał temu wyraz. Były zawodnik reprezentacji Polski jest jednocześnie twarzą naszego partnera głównego - bukmachera Superbet, który również podważa decyzję kapituły i wszystkie postawione na „Lewego” zakłady postanowił rozliczyć jako wygrane! 

Drugie miejsce Roberta Lewandowskiego w plebiscycie „Złotej Piłki” France Football, to najlepszy wynik w historii polskiej piłki. Wcześniej na ostatnim miejscu podium stawali tylko Zbigniew Boniek i Kazimierz Deyna. W Paryżu Lewandowski został wybrany także najlepszym napastnikiem roku 2021. Ten tytuł to z pewnością ogromne wyróżnienie, jednak dla Sławomira Peszki, który jest najbliższym przyjacielem Roberta Lewandowskiego, to jednak wciąż zdecydowanie za mało. Zawodnik Wieczystej Kraków ostro skomentował werdykt.

„Piłka nożna to gra zespołowa i Robert Lewandowski pokazuje w Bayernie, że jest najlepszy na świecie. Patrzmy na samą grę, piłkarską jakość, także statystyki. Nie można brać pod uwagę marki i popularności. Argentyńczyk jest najlepszym piłkarzem w historii, ale to co reprezentuje na boisku w tym i poprzednim sezonie, nie powinno moim zdaniem zapewnić mu tej nagrody w tym roku. Cieszę się, że Robert zajął drugie miejsce, bo to olbrzymi sukces, ale jednocześnie jestem tak po ludzku rozczarowany, cała Polska jest pewnie rozczarowana...”

– powiedział Sławomir Peszko dla SUPERBET.PL. Bukmacher również nie zgadza się z werdyktem i postanowił wszystkie zakłady postawione na Roberta rozliczyć jakby „Lewy” rzeczywiście zdobył Złotą Piłkę. Dzięki temu, nikt typujący Polaka nie straci swoich pieniędzy, a wręcz przeciwnie - będzie cieszył się wygraną!

ZOBACZ też: MŁODZIEŻ: Podział punktów z Czarnymi Koszulami