Poprawa: To są fundamenty

06.08.2022 (23:55) | Karol Bugajski
uploads/images/2022/8/poprawa_62eee55ae5600.jpg

fot.: Mateusz Porzucek

Obrońca Śląska Wrocław Konrad Poprawa skomentował remis z Widzewem Łódź (0:0) w meczu 4. kolejki ekstraklasy. TUTAJ znajdziecie naszą relację z sobotniego spotkania. 

Konrad Poprawa: Mieliśmy kontrolę nad tym meczem. Widzew miał kilka sytuacji, ale nie do końca klarownych. Ja na boisku czułem, że kontrolujemy to spotkanie i szkoda, że nic nie wpadło z przodu. To są fundamenty, żeby w obronie zagrać na zero i stworzyć czas w ataku, żeby zdobyć bramkę. Dzisiaj się to nie udało. Stwarzaliśmy sytuacje, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Cieszy mecz na zero z tyłu, ale będziemy szlifować grę ofensywną, żeby zdobywać więcej goli.

Mecz w Kielcach (1:3) nam się nie udał, nie mogliśmy wejść w to spotkanie. Popełnialiśmy masę błędów, ale analizowaliśmy je w tygodniu i w mikrocyklu treningowym pracowaliśmy, aby te mankamenty poprawić. W dzisiejszym pojedynku było kilka sytuacji, gdzie wyeliminowaliśmy błędy z meczu z Koroną.

Nie lubię patrzeć przed meczem na sytuację w tabeli. Patrzymy tylko na kolejne spotkanie i jedziemy do Poznania po trzy punkty.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Skrót meczu Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 0:0

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.