TRANSFERY: Jest decyzja w sprawie Skoglunda

10.08.2023 (22:00) | Marcin Sapuń
uploads/images/2023/8/kristina_64d541e50043f.jpg

fot.: Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Przez ostatnie cztery dni na testach sportowych w Śląsku przebywał norweski napastnik Nicolai Skoglund. W czwartkowe popołudnie klub w oficjalnym komunikacie poinformował o przyszłości 20-latka we wrocławskiej drużynie.  

Od poniedziałku w zespole Śląska Wrocław testowany był 20-letni Nicolai Skoglund. Norweg od kilku lat trenował w akademii Sportingu Lizbona, nie zadebiutował jednak w pierwszym zespole. O młodym zawodniku można było usłyszeć dużo pozytywnych słów, ale decyzja o jego przyszłości we Wrocławiu została podjęta jeszcze przed rozpoczęciem weekendu. 

W czwartkowe popołudnie dyrektor sportowy WKS-u David Balda poinformował za pośrednictwem Twittera, że testy sportowe Skoglunda zostały zakończone i tym samym napastnik nie wzmocni ekipy Jacka Magiery. Oznacza to, że Śląsk pozostanie z trzema napastnikami (Exposito, Zohore i Szwedzik). 

- Kadra jest na 99% zamknięta, ale oczy mamy nadal otwarte i śledzimy rynek. Jeśli się pojawi wyjątkowy przypadek - młody, z potencjałem sprzedażowym, będziemy rozmawiać. Teraz skupiamy się bardziej na odejściach kilku zawodników (transfery i wypożyczenia)

- napisał czeski dyrektor sportowy. 

ZOBACZ też: Rozkład jazdy

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.