Głosy z sieci: ''Bitwa wygrana, wojna o ekstraklasę trwa''

14.05.2023 (19:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/5/KoPa_SlaWroWisPlo13052023_-90-denoise_64601dc21ce5f_64610edd1bf48.jpg

fot.: Paweł Kot

Śląsk w końcu odniósł zwycięstwo, co niesamowicie cieszy, gdyż wciąż liczy się w grze o utrzymanie w ekstraklasie. Waszym zdaniem zawodnicy wykazali się zaangażowaniem, które przyczyniło się do zwycięstwa. Zapraszamy na "Głosy z sieci" po pokonaniu Wisły Płock 3:1 

Śląsk odniósł zwycięstwo pierwszy raz od ponad dwóch miesięcy. Wygrana z Wisłą Płock daje wrocławianom szanse na utrzymanie. Waszym zdaniem zawodnicy WKS-u stanęli na wysokości zadania i w końcu pokazali zaangażowanie. Aczkolwiek pojawiły się opinie mówiące, że przełamanie Śląska nastąpiło za późno, przez co spadek z ekstraklasy wciąż jest możliwy - Trójkolorowi wciąż znajdują się w strefie spadkowej. Dostrzegliście też, że Jacek Magiera ożywił Śląsk i widać to od spotkania z Jagiellonią Białystok. Szkoleniowiec odbudował formę Erika Exposito oraz odblokował Nahuela, który długo nie mógł zdobyć bramki.

"Walka i zaangażowanie - nareszcie Śląsk pokazał na boisku te dwie cechy. Przebudziliśmy się, w bardzo dobrym stylu wygraliśmy mecz. Szkoda, że to przebudzenie jak i trener Magiera pojawili się w zespole tak późno. Zostały dwie kolejki do końca, w tym wyjazd na bardzo trudny teren do Warszawy. Trzeba dać z siebie wszystko i walczyć do upadłego. Wrocław zasługuje na Ekstraklasę. Nadzieja umiera ostatnia. Dajesz Śląsku!"

- Mikołaj Pacholik na Facebooku.


"W końcu mogliśmy zobaczyć zaangażowanie i walkę o każda piłkę. Nasi piłkarze nauczyli się podawać i umieliśmy wymienić kilkanaście podań pod polem karnym przeciwnika. Piłkarze przestali bać się pilki. Uważam iż stracona bramka to duży pech. Najgorsza była sytuacja po stracie jednego piłkarzy Wisły. Zamiast się rzucić do ataku i dobić przeciwnika, cofnęliśmy się do obrony i wybijaliśmy piłkę jak popadnie"

- Jan Pindral na Facebooku.

"Bitwa wygrana, wojna o ekstraklasę trwa"

- Robson Vratislavia na Facebooku.

"Szkoda że tak późno. Może być za późno. Nie ma nic gorszego gdy nie wszystko zależy od Nas"

- Dawid Kirkiewicz na Facebooku.


"Jacek Magiera ożywił Śląsk. W Białymstoku mogliśmy już wygrać gdyby nie głupi karny. Na to trener wpływu nie miał. Chyba podczas wolnego czasu Trener wyciągnął wnioski, bo drużyna w dwóch ostatnich meczach wygląda bardzo dobrze, widać rękę trenera. I przebudzenie Leivy i Erika"

- użytkownik @pilkarskiszymon na Twitterze.


"Człowiek aż zapomniał jakie to uczucie się cieszyć. Taka ekipę chce się zawsze widzieć, jeszcze sporo do poprawy, ale jest tlen podany i dalej są szanse"

- użytkownik @Adrian1989L na Twitterze.

ZOBACZ też: Śląsk II - Lech II 1:2. Rezerwowi dają Lechowi zwycięstwo (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.