Korona Kielce: Cierzniak - Kuzera ( 69' Edson), Markiewicz, Hernani, Mijailović - Łatka, Wilk, Vuković, Sobolewski - Edi (82' Gajtkowski) Konon (56' Kiełb)

Śląsk Wrocław: Kaczmarek - Pawelec, Spahić, Celeban, Socha - M. Gancarczyk (63' Sotirović), Ulatowski, Dudek (90' Fojut), Łukasiewicz, J. Gancarczyk (81' Mila) - Szewczuk

Korona Kielce: Małkowski, Natowczyński, Paknys, Edson, Kiełb, Zganiacz, Gajtkowski
Śląsk Wrocław: Vazgeć, Fojut, Mila, Klofik, Sotirović, Biliński, Madej

Sędzia: Robert Małek

Aura: ciepło

Widzów: 7000

94 min. - Sędzia kończy mecz. Śląsk Wrocław pokazał dzisiaj charakter i wyrównał grając w osłabieniu

93 min. - Na boiska za Dudka wchodzi Fojut

92 min. - Ładna akcja gospodarzy zakończona bardzo słabym strzałem Edsona

91 min. - Akcja Korony. Piłke po dośrodkowaniu Kiełba wybija jeden z obrońców Śląska

90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

89 min. - Golllll! Tomek Szewczuk uderzyl na bramkę zza pola karnego. Strzał napastnika przeciął Sotirovic umieścił piłkę w siatce

85 min. - Sebastian Mila ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem

82 min. - Na boisko wchodzi Gajtkowski za Ediego

82 min. - Socha faulowany przez Mijailovicia. Piłke z rzutu wolnego będzie dośrodkowywał Mila.

81 min. - Sebastian Mila wchodzi na boisko za Janusza Gancarczyka

81 min. - Korona nie rezygnuje z ataków

80 min. - Do wejścia przygotowany jest Sebastian Mila

78 min. - Bramka dla Korony. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wypuścil z rąk Kaczmarek. Błąd ten wykorzystali napastnicy gospodarzy i Andradina zdobywa gola

76 min. - Piłke po dośrodkowaniu Ediego wybija Spahić

75 min. - Strzał Vukovicia z rzutu wolnego prosto w mur

75 min. - Dobry doping kibiców Śląska, którzy czesto przebijają sie przez doping gospodarzy

73 min. - Za dyskusję z sędzia ukarani zostali Ulatowski oraz J. Gancarczyk

71 min. - Celeban sfaulował wychodziącego sam na sam Ediego i został ukarany czerwona kartką.

70 min. - Szewczuk wywalczył piłkę w sródku pola, podał do Janusza Gancarczyka, który wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy. Piłke poza linie końcową boiska wybił jeden z obrońców Korony

70 min. - Marek Gancarczyk ma skręcony staw kolanowy

69 min. - Zmiana w Koronie. Edson wchodzi za Kuzerę

68 min. - Akcja Korony. Sobolewski wrzucił piłke w pole karne Śląska, jednakże w walce o piłke Kiełb faulował jednego z obrońców gości

67 min. - Po prostopadłym podaniu z głębi pola sam na sam z Kaczmarkiem znalazł sie Edi Andradina, jednakże uderzył lekko i w środek bramki. Piłke z łatwościa łapie Kaczmarek

66 min. - Faul Sotirovicia w walce o piłkę przy linii końcowej boiska

65 min. - Strzał Ediego zza pola karnego ponad bramką

63 min. - Marek Gancarczyk nie będzie mógł kontynuować tego spotkania,. Na boisko wchodzi za niego Sotirović

61 min. - Na boisku leży kontuzjwany Marek Gancarczyk

60 min. - drużynowa akcja Śląska zakończona strzałem przez Janusza Gancarczyka. Dobrze jednak interweniuje Cierzniak

59 min. - Indywidualna akcja Ulatowskiego zakończona niecelnym strzałem zza pola karnego.

57 min. - Bardzo ladna akcja Slaska. Ulatowski podaje do Szewczuka, który odgrywa do Ulatowskiego, jednak tego drugiego ubiega Mijailovic, który wybija piłkę za linie końcową boiska

56 min. - Zmiana w Koronie. Za Konona wchodzi Kiełb

54 min. - kontra Korony. Sobolewski wypuszcza na wolne pole Konona, który wbiega w pole karne i strzela na bramkę Śląska, jednak piłka leci daleko od bramki

54 min. - W środku pola faulowany Pawelec

52 min. - Vuković ukarany żółtą kartą za faul na Łukasiewiczu.

51 min. - Bardzo mocny strzał Spahicia. Piłka jednak leci daleko od bramki Cierzniaka

50 min. - Faul Vukovicia na Dudku. Rzut wolny z 30 metrów wykonywac będzie Spahić

48 min. - Dośrodkowanie Sobolewskiego z rzutu wolnego. Piłke wybiają obrońcy Śląska

47 min. - Socha ukarany żółtą kartką za faul na Sobolewskim

46 min. - Konon do Ediego i rozpoczynamy druga część spotkania.

Pierwsza połowa rozgrywana była od dyktando gospodarzy. Piłkarze Korony stworzyli sobie kilka ciekawych akcji.

Sędzia kończy pierwszą częśc spotkania.

45 min. - Pawelec ukarany żółtą kartką za faul na Łatce

45 min. - Po wybiciu z autu piłke przedluzył Konon, którą ostatecznie wyłapał Kaczmarek

45 min. - Sędzia dolicza minuty do regulaminowego czasu gry

44 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłke łapie Kaczmarek

44 min. - Celeban wybił piłkę wprost pod nogi Mijailovicia,kktory zdecydował sie na strzał, który Kaczmarek z najwyzszym trudem broni

43 min. - Dośrodkowanie Sobolewskiego do Andradiny. W ostatniej chwili na rzut rożny wybija Pawelec

42 min. - Dośrodkowanie Konona w pole karne Śląska. Piłke wybija Socha

37 min. - Akcja Śląska, jednak piłkę po podaniu Ulatowskiego do Szewczuka wybijają obrońcy

36 min. - Szewczuk minalł Hernaniego, odegrał piłkę do Dudka, który wbiegł w pole karne i uderzył piłke, którą broni Cierzniak

34 min. - Z rzutu wolnego piłke dośrodkował Sobolewski prosto na głowe Kuzery. Piłka po strzale głowa obrońcy Korony poleciała obok bramki

32 min. - z lewej strony akcja Sobolewskiego z Mijailoviciem. Ten drugi dosrodkował piłke, która z łatwościa złapał Kaczmarek

30 min. - W walce o piłkę Konon fauluje Soche

28 min. - Strzał Mijailovicia zza pola karnego minimalnie nad bramką

27 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Sobolewskiego. Piłke głową wybija Socha

25 min. - Ładna akcja Korony, zakończona strzałem Sobolewskiego. Kaczmarek dobrze interweniuje

24 min. - Kamil Kuzera fauluje szarzujacego Janusza Gancarczyka

24 min. - Dośrodkowanie Sobolewskiego z lewej strony. Piłke głowa uderza Konon, jednak Kaczmarek jest na posterunku

22 min. - Kontra Śląska. Janusz Gancarczyk przebiega kilkadziesiat metrow i pod polem karnym zostaje zatrzymany przez jednego z obrońców gospodarzy

20 min. - Dośrodkowanie Dudka. Piłkę wybijaja obrońcy Korony

19 min. - Podanie Markiewicza do Cierzniaka. Szewczuk atakuje bramkarza gospodarzy i wywalczył rzut rożny

16 min. - Poważny bład defensywy Śląska. W doskonałej sytuacji znalazł sie Ernest Konon, ktory zamiast strzelać podawał piłke do Ediego, ktorego uprzedzili obrońcy Śląska. Chwile poźniej w polu karnym Śląska znalazł sie Edi, jego strzał przeszedł 2 metry obok słupka bramki Śląska

16 min. - Strzał Konona zza pola karnego niecelny

15 min. - Wrzutka Konona w pole karne gości. Piłkę wybijają obrońcy Śląska. Rośnie przewaga gospodarzy

14 min. - Bardzo niedokładne długie podanie Pawelca do Szewczuka

13 min. - Rzut rożny dla Korony. Piłkę dośrodkowuje sobolewski. Spahić wybija piłkę

12 min. - Skladna akcja Śląska. Janusz Gancarczyk podaje do Dudka, ten do Ulatowskiego. Kapitan Śląska wypuścił w bój Marka Gancarczyka, podanie skrzydłowego Śląska wypałuje Cierzniak

12 min. - Rajd Sobolewskiego. Pomocnik gospodarzy mija Soche i dośrodkowuje piłke, która wybiają oborńcy

9 min. - Wrzutka w pole karne Ediego do Łatki. Do piłki dochodzi Kaczmarek, ale interweniuje niepewnie i wyrzuca piłkę pod nogi Łatki. Pomocnik Korony odgrywa piłke do Hernaniego, który strzela. W ostatniej chwili piłke z linii bramkowej wybija jeden z obrocńcow Śląska.

8 min. - Faul Wilka w środku pola, po chwili Ulatowski fauluje Łatke

7 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Edi podaje piłkę w pole karne, do której nie dochodzi Łatka

5 min. - Dośrodkowanie Konona, piłke głową wybija Spahić

2 min. - Mijailović faulowany przez J.Gancarczyka