Lech Poznań: Buric - Gancarczyk, Djurdjevic (Bandrowski 46'), Bosacki, Wojtkowiak - Wilk, Stilic (Możdżeń 72'), Injac, Kikut, Peszko- Lewandowski (Mikołajczak 90')

Śląsk Wrocław: W.Kaczmarek - Fojut, Pawelec, Socha, Celeban - Łukasiewicz, J.Gancarzyk (Sztylka 90'), Mila (Madej 65'), Ulatowski (Biliński 88'), Szewczuk - Sotirović

Lech Poznań: Kasprzik, Bamdrowski, Zapotoka, Cueto, Mikołajczak, Możdżeń, Kamiński
Śląsk Wrocław: Trojan, Spahić, Dudek, Sztylka, Madej, Klofik, Biliński

Sędzia: Marcin Szulc (Warszawa)

Aura: słonecznie

Widzów: 2500

90 min. - Koniec spotkania. Śląsk przegrywa po ciekawym spotkaniu. Kolejorz był na boisku zespołem nieco lepszym technicznie i to okazało się kluczem do zwycięstwa.

90 min. - Ostatnie akcje w tym meczu...

90 min. - Sztylka zmienia Gancarczyka

90 min. - Zmiana w Lechu, Mikołajczak za Lewandowskiego

90 min. - Trzy minuty potrwa jeszcze ten mecz

90 min. - Zablokowany strzał Bilińskiego

90 min. - Buric uprzedza teraz Sotirovicia

88 min. - Celeban!! Prosto w ręcę Buricia

88 min. - Biliński zastępuje Ulatowskiego na te ostatnie minuty

87 min. - Pawelec przewrotką! Piłka nad poprzeczką...

85 min. - Łukasiewicz niedokładnie do Gancarczyka

85 min. - Socha wywalczył rzut rożny dla WKS-u

84 min. - Ładna wrzutka Madeja do Sotirovicia, ten jednak strzela nad bramką

82 min. - Kolejne niedokładne zagranie Janusza Gancarczyka

80 min. - Bardzo ostra gra z obu stron, sędzia co chwilę gwizdkiem przerywa spotkanie

79 min. - Fatalny strzał Sotirovicia z rzutu wolnego

78 min. - Lewandowski do Wilka, akcję przerwał jednak fantastycznie Socha

76 min. - Potężna porcja gwizdów towarzyszy każdemu przejęciu piłki przez Łukasza Madeja

73 min. - Młody Możdżeń miał okazję podwyższyć prowadzenie dla Lecha, ale strzelił w dobrej sytuacji bardzo daleko od bramki Kaczmarka

72 min. - Zmiana w zespole Kolejorza. Możdżeń za Stilicia

69 min. - Zbyt długie podanie Bosackiego do Peszki pada łupem Kaczmarka

68 min. - Bardzo niedokładne podanie Madeja do Gancarczyka

67 min. - Kikut przestrzelił w wyśmienitej sytuacji dla Lecha

66 min. - Madej zmienia Milę

65 min. - Fatalnie nie trafił w piłkę Łukasiewicz! To mógł być gol wyrównujący...

64 min. - Rajd Janusza Gancarczyka przerywa faulem Bosacki

61 min. - Rzut wolny 30 metrów od bramki Wojciecha Kaczmarka, Uderzał Stilić, ale bardzo bardzo niecelnie

60 min. - Wilk w pole karne WKS-u, piłkę wybija Fojut

59 min. - Niecelny strzał Kikuta z trzydziestu metrów

59 min. - Milę przed polem karnym Lecha ubiegł Wojktowiak

56 min. - Kontra Śląska zakończona celnym strzałem Janusza Gancarczyka

55 min. - Żółta kartka dla Fojuta po faulu na Peszce

54 min. - Pawelec powstrzymuje akcję Peszki z prawej strony boiska

52 min. - Dośrodkowanie Wilka wybija Pawelec, po chwili strzela Kikut, ale obok bramki Kaczmarka

51 min. - Peszko szukał długim podaniem w polu karnym Śląska któregoś z kolegów, piłkę wybił jednak piłkę efektowaną przewrotką

49 min. - Dośrodkowanie Wilka mija linię końcową boiska

46 min. - Tomasz Bandrowski z Lecha zmienił w przerwie Djurdjevicia

46 min. - Rozpoczęła się druga połowa

Koniec pierwszej połowy

45 min. - Minuta doliczona do regulaminowego czasu pierwszej połowy

44 min. - Żółta kartka dla Seweryna Gancarczyka za dyskusje

44 min. - Pawelec w pole karne do Sotirovicia, napastnik Śląska strzelał, ale zablokowali piłke obrońcy Lecha

43 min. - Peszko ukarany żółtą kartką po faulu na Łukasiewiczu

43 min. - Bardzo nieudane dośrodkowanie Janusza Gancarczyka w odpowiedzi

42 min. - Wilk do Peszko, ten prosto w ręce bramkarza gości

41 min. - Kontra podopiecznych trenera Tarasiewicza, Mila pobiegł lewym skrzydłem, świetnie dośrodkował do Sotirovicia, ten chciał strzela, lecz ubiegł go jeden z obrońców Lecha

40 min. - Kibicom bardzo nie spodobała się ta decyzja Marcina Szulca

39 min. - Djurdjevic ukarany za faul na Mili

38 min. - Lech coraz częściej na połowie Śląska

36 min. - Gol dla Lecha

36 min. - Do piłki podchodzi Bosacki

36 min. - Rzut karny dla Lecha! Celeban przytrzymuje w polu karnym nieprzepisowo Lewandowskiego

35 min. - Kolejna zbyt długa wrzutka Wojtkowiaka

33 min. - Piłkę wybijają obrońcy WKS-u, po chwili Peszko nie trafia w piłkę

33 min. - Strzał Peszki zablokowany przez Ulatowskiego, rzut rożny dla gospodarzy

31 min. - Wrzutka Wojtkowiaka, lecz zbyt głęboka - piłkę łapie Kaczmarek

30 min. - Celeban dwukrotnie wybija piłkę z własnego pola karnego

28 min. - Ostre starcie Ulatowskiego z Injaciem

25 min. - Ładna kontra Śląska po przejęciu piłki przez Sotirovicia, Mila stracił jednak piłkę, a po chwili faulował Sotirović za co został ukarany żółtą kartką

24 min. - Szewczuk wygrał pojedynek główkowy z obrońcą Lecha, podał do Sotirovicia, ale ten nie zdołał oddać nawet strzału

22 min. - Ładne przyjęcie Peszki i minimalnie niecelny strzał na bramkę Kaczmarka

21 min. - Celeban zatrzymał kontrę Lecha, faulując Lewandowskiego

20 min. - W odpowiedzi mocny strzał Djurdjevicia, który nie znalazł drogi do bramki WKS-u

19 min. - Mila dośrodkowuje z rzutu wolnego. W pojedynku główkowym w polu karnym lepsi jednak okazali się gospodarze

17 min. - Którka przerwa w grze spowodowana drobnym urazem piłkarza Lecha

15 min. - Lewandowski głową po dośrodkowaniu Wilka, piłkę łapie bez problemu Kaczmarek

14 min. - Kikut szukał w polu karnym Wilka długik podaniem, ale skrzydłowy Lecha nie dosięgnął piłki

13 min. - Piękna akcja Śląska! Mila prostopadle w pole karne do Ulatowskiego, ten strzela, ale minimalnie niecelnie...

12 min. - Kaczmarek łapie zbyt głębokie dośrodkowanie Peszki

12 min. - Skrzydłowy gości ponownie traci piłkę. Gancarczyk gra bardzo ambitnie, ale niedokładnie

11 min. - Słabe podanie Mili do Gancarczyka, strata Śląska

9 min. - Dwójkowa akcja Peszko - Stilić. Strzał Bośniaka minimalnie przeleciał nad poprzeczką bramki WKS-u

9 min. - Strata Lecha przy linii bocznej

9 min. - Wrzutka Peszki zbyt głęboka, piłkę łapie Kaczmarek

8 min. - Djurdjevic do Peszki, strzał tego drugiego przelatuje obok słupka bramki Śląska

7 min. - Strzał Mili z trzydziestu metrów łapie Burić

6 min. - Gancarczyk prostopadle do Sotirovicia, ten traci piłkę na rzecz Bosackiego

5 min. - Rajd Janusza Gancarczyka powstrzymany przez Djurdjevicia

4 min. - Ależ sytuacja dla Lecha! Stilić dośrodkowuje z rzutu wolnego, a do piłki minimalnie nie sięgnął Lewandowski

3 min. - Dośrodkowanie Peszko z rzutu rożnego trafia w przeciwległą chorągiewkę

3 min. - Długie przerzucenie na lewą stronę do Jakuba Wilka, ten podał w pole karne Śląska, ale piłkę wybił Fojut

2 min. - Gancarczyk przejął piłkę, ale stracił ją szybko przy próbie podania do Sotirovicia

1 min. - Mila do Sotirovicia i zaczęli!

Zawodnicy wychodzą właśnie na boisko, za chwilę początek meczu

Już za chwilę zawodnicy obu drużyn wyjdą na murawę

Ostatni pojedynek Śląska z Lechem zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść drużyny z Poznania. Gole dla Kolejorza zdobywali kolejno Lewandowski i Arboleda. Tylko ten pierwszy wybiegnie dziś na boisko

Śląsk po raz 6. wystąpi we Wronkach. Tylko pierwsze z dotychczasowych spotkań rozegrano w II lidze. W każdym wrocławian prowadził inny trener.