Radomiak Radom
Śląsk Wrocław
Koniec meczu
00.00.0000 (00:00)
Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund!

Radomiak Radom: Borkowski - Nykiel, Brzyski, Piętka, Bednarz, Duda, Uss (74' Sajdak), Barkaniczkow (84' Rysiewski), Cvetković (62' Kacprzak), Wachowicz, Kalu.

Trener:


Śląsk Wrocław: Janukiewicz - Naskręt, Sztylka, Celeban - Mróz (46' Ostrowski) - Budka, Dudek, Ulatowski, Rosiński - Bugaj (69' Kaźmierczak), Kowal.

Trener:


Ławka rezerwowych:
Radomiak Radom:
Śląsk Wrocław:

Sędzia: Adam Konarski (Poznań)

Aura: Pochmurno i wietrznie; Temp 18°C

Widzów: 4500+20090+3 min. - Koniec meczu !!! Po przeciętnym meczu w Radomiu obie ekipy podzieliły się punktami.

90+2 min. - Jeszcze dwie okazje mieli wrocławianie w końcowych sekundach, Kaźmierczak i Dudek nie potrafili jednak znaleźć drogi do siatki.

90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty.

90 min. - Na 10 metrze piłkę otrzymuje Naskręt, uderza mocno ale niecelnie.

89 min. - Z rzutu wolnego z 30 metrów niecelnie Dudek.

86 min. - Po rzucie rożnym głową nad bramką uderzał Celeban.

85 min. - Groźnie pod wrocławską bramką. Nykel dośrodkowuje w pole karne do Sajdaka, ten naciskany przez obrońców nie dochodzi do strzału.

84 min. - Boisko opuszcza Barkaniczkow, a w jego miejsce wchodzi Rysiewski.

84 min. - Groźnie z 30 metrów z rzutu wolnego strzelał Rosiński, w polu karnym piłkę trącił jeszcze Kowal lecz był na spalonym.

80 min. - Idealna okazja dla Śląska. Fantastycznym podaniem Kaźmierczaka obsluguje Budka. Kaźmierczak w sytuacji sam na sam z Borkowskim strzela fatalnie i golkiper Radomiaka wybija futbolówkę w polę.

78 min. - Dudek z 25 metrów nad bramką.

76 min. - Strzał Sajdaka głową z 7 metrów nie trafia w bramkę.

75 min. - Krótko rozegrany rzut rożny przez Rosińskoego i Budkę, ten drugi oddaje strzał z kilkunstu metrów, lecz piłkę łapie Borkowski.

74 min. - Za kontuzjowanego Ussa na boisku pojawia się Sajdak.

72 min. - Groźnie pod wrocławską bramką. Uss otrzymuje prostopadłe podanie wbiega w pole karne i ... pada na murawę. Sędzia nie przerwał jednak gry. Po chwili Uss opuszcza boisko w asyście masażystów.

69 min. - Słabo dziś spisującego się Bugaja zmienił Kaźmierczak.

66 min. - Z 28 metrów z rzutu wolnego niecelnie uderzał Piętka.

65 min. - Za komentowanie decyzji arbitra żółtą kartką ukarany zostaje Sztylka.


Zapełnił się sektor dla kibiców gości. Wśród wrocławskich kibiców widać duża ilość żółtych koszulek fanów Motoru. Łącznie okolo 200 osób.

63 min. - Rzut wolny z 28 metrów, uderza Rosiński, lecz piłka przelatuje minimalnie obok słupka.

62 min. - Zmiana w Radomiaku. Kacprzak za Cvetkovicia.

59 min. - Okazja dla Radomiaka. Po dośrodkowaniu Kalu, najpierw z piłką mija się Brzyski, potem strzał Ussa zostaje zablokowany.

57 min. - Rozgrzewa się Kaźmierczak. Możemy spodziewać się drugiej zmiany w ekipie Śląska.

56 min. - Ładna akcja Śląska. Z ostrego kąta w światło bramki nie trafił Bugaj.

54 min. - Z 20 metrów uderzał Cvetković, lecz piłka przelatuje wysoko nad wrocławską bramką.

49 min. - Naskręt z 25 metrów wysoko nad bramką Borkowskiego.

47 min. - Ulatowski wypuszcza podaniem Budkę, ten jednak traci piłkę. Po chwili odzyskuje ją Kowal i zagrywa do niepilnowanego Rosińskiego. Strzał tego ostatniego przelatuje obok bramki Radomiaka.

46 min. - Drugą część meczu rozpoczyna Radomiak. W przerwie nastąpiła jedna zmiana, w ekipie Śląska Mroza zastąpił Ostrowski.

45+1 min. - Za ściągnięcie koszulki po zdobytej bramce żółtą kartkę zobaczył Dudek. Chwilę po tym sędzia kończy pierwszą połowę tego meczu. W Radomiu 1:1

45+1 min. - GOOOOOOOOL Z rzutu wolnego uderzał Rosiński, piłka odbiła się od któregoś z obrońców Radomiaka i trafiła pod nogi dobrze ustawionego na linii pola karnego Dudka. Ten potężnym strzałem nie dał szans Borkowskiemu. 1:1 !!!!!!!!!!!

42 min. - Znów dośrodkowywał z rzutu wolnego Rosiński, znów trafił w mur i znów radomianie kontrą zagrozili bramce Śląska. Nieczysto uderzał Kalu.

39 min. - Rzut wolny z 25 metrów, Rosiński uderza w mur. Kontra Radomiaka dochodzi pod pole karne Śląska, lecz tam piłkę gubi Wachowicz.

38 min. - Z kilkunastu metrów strzelał Cvetković, lecz jego strzał pewnie broni Janukiewicz.

37 min. - Okazja na podwyższenie rezultatu. Po nieudanej próbie złapania gospodarzy na "spalony" przed Janukiewicza wbiegło dwóch zawodników Radomiaka. W ostatniej chwili na róg piłkę wybija Budka.

36 min. - Niesygnalizowany strzał Kowala zaskakuje Borkowskiego, który z ogromną trudnością wybija futbolówkę na rzut rożny.

31 min. - Rosiński ogrywa obrońców i dośrodkowuje, lecz zbyt głęboko i piłka opuszcza boisko.

29 min. - Z rzutu wolnego z 30 metrów dośrodkowuje Rosiński, najwyżej do piłki wyskoczył Borkowski i wypiąstkował piłkę.

28 min. - Egzekutorem jedenastki Wachowicz. Strzał i przegrywamy 1:0 !!!!

27 min. - Celeban fauluje w polu karnym Kalu i mamy rzut karny.

23 min. - Wrzutka Bugaja wzdłuż linii bramkowej nie znajduje odbiorcy. Od własnej bramki gospodarze.

22 min. - Rzut wolny z 30 metrów dla Radomiaka. Piętka uderzył niezdecydowanie i za lekko. Piłkę pewnie chwyta Janukiewicz.

20 min. - Bugaj z 30 metrów niecelnie.

18 min. - Okazja na otwarcie wyniku dla Radomiaka. Tuż przed polem karnym piłkę wyłuskał Uss, wbiegł w pole karne i oddał strzał z 14 metrów. Na całe szczęście pewną interwencją popisał się Janukiewicz, wybijając piłkę na rzut rożny.

16 min. - Pierwszy rzut rożny dla wrocławian. Do dośrodkowania Dudka najwyżej wyskoczył obrońca gospodarzy.

12 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Budki otrzymuje Kowal, naciskany przez obrońców nie zdołał jednak oddać czystego strzału.

11 min. - Rzut wolny dla Radomiaka, z 18 metrów przymierzył Brzyski a piłka minęła bramkę Śląska obok słupka.

9 min. - Ładna akcja wrocławian zatrzymana uniesioną w górę chorągiewką arbitra liniowego. Na spalonym Kowal.

8 min. - Piętka z 20 metrów nad bramką strzeżoną przez Janukiewicza.

6 min. - Dośrodkowanie Piętki przechwytują obrońcy Śląska.

5 min. - Rzut wolny z 25 metrów dla Śląska. Piłka po uderzeniu Rosińskiego trafia w mur, dobitka Naskręta również nie celna.

4 min. - Bugaj próbował prostopadłego podania do Kowala, lecz piłkę przechwytują obrońcy Radomiaka.

1 min. - Gwizdek arbitra i gramy. Rozpoczął Śląsk, w czerwonych trykotach, Radomiak na błękitno.


W rezerwie pozostają: Radomiak - Gałczyński, Rysiewski, Majić, Błarzejewski, Kacprzak, Michalski, Sajdak; Śląsk - Hryńczuk, Rudolf, Ostrowski, Kaźmierczak.


Witam wszystkich zainteresowanych relacją "minuta po minucie" z meczu pomiędzy broniącym się przed spadkiem z ligi Radomiakiem, a wciąż posiadającym realne szanse na awans Śląskiem. Wrocławianie przystąpią do tego pojedynku zregenerowani dziesięciodniowym odpoczynkiem. Być może będzie to dodatkowy atut, gdyż gracze Radomiaka na odbudowę sił po meczu z Lechią mieli zaledwie 3 dni. W ekipie Śląska zabrakło dziś Franka Egharevby, zmuszonego do wyjazdu w sprawach rodzinnych. Być może nietypowe rozstawienie zaproponowane przez trenera Tarasiewicza zaowocuje zdobyciem tak upragnionego kompletu punktów.Autor relacji: