Śląsk Wrocław: Janukiewicz - Celeban, Ignasiak, Sztylka, Naskręt - Budka, Rosiński (64' Kosztowniak), Dudek (83' Mróz), Ostrowski - Ulatowski, Bugaj (53' Kowal).

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Bieniek - Osiński, Mosór, Reginis, Oamen, Musuła, Romański (66' Kubala), Wiechowski, Stachura, Bluszcz (46' Chrobot), Wodniok.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki:

Sędzia: Piotr Wieczerzak (Kraków)

Aura: Słonecznie ; Temp 15°C

Widzów: 3000

90+3 min. - Koniec meczu!!! Po ładnej grze wrocławianie zasłużenie wygrywają ze Świtem 3:0.

89 min. - GOOOOL!!! To niesamowite, chwilę po rzucie karnym z rzutu rożnego wrzucał Budka, głową do siatki gości trafia Kosztowniak. 3:0 !!!!

88 min. - Rzutu karnego nie wykorzystał Naskręt, bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.

83 min. - Mróz za Dudka.

81 min. - Fatalny Strzał Musuły z 7 metrów.

75 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Stachury wybijają defensorzy Śląska.

72 min. - Po dośrodkowaniu Wodnioka groźnie w polu karnym Śląska.

70 min. - Po rzucie wolnym z 18 metrów gości piłka szybuje ponad poprzeczką bramki Janukiewicza.

69 min. - Znów Kosztowniak w polu karnym Świtu, zagranie do Kowala, ten jednak nieczysto uderza i piłka w rękach Bieńka.

67 min. - Prostopadłe podanie do Kosztowniaka, jego strzał broni Bieniek.

66 min. - Kubala za Romańskiego.

64 min. - W miejsce Rosińskiego na boisku pojawia się Kosztowniak.

63 min. - GOOOOOOOL!!!! Po prostopadłym podaniu na pozycję sam na sam z Bieńkiem wychodzi Kowal, strzał i prowadzimy 2:0.

61 min. - Groźnie po rzucie rożnym, lecz sytuację wyjaśnia Janukiewicz.

59 min. - Oamenz 25 metrów wysoko nad poprzeczką.

56 min. - Rzut wolny z głębi pola dla Świtu, Stachura do Oamena, ten uderza głową, lecz sędzia odgwizduje spalonego.

54 min. - Dwójkowa akcja Budki z Kowalem nie przynosi zmiany rezultatu. Od własnej bramki Świt.

53 min. - Kowal za Bugaja.

49 min. - Długą piłkę z głębi pola do Ostrowskiego przechwytuje Bieniek.

46 min. - Bugaj wbiega z piłką w pole karne, lecz zbyt dużo kombinuje i traci ją. Świt od własnej bramki.

46 min. - Drugą odsłonę rozpoczęli wrocławianie. W przerwie nastąpiła zmiana w Świcie, w miejsce Bluszcza wszedł Chrobot.

45+1 min. - Koniec pierwszej połowy.

44 min. - Dudek z 14 metrów niecelnie.

42 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Budki na długi słupek, Ostrowski w wybornej sytuacji z 7 metrów nie trafia głową do bramki gości.

37 min. - Podanie z głębi pola Rosińskiego do Ulatowskiego zatrzymuje arbiter liniowy, spalony.

36 min. - Ulatowski do Bugaja, ten próbuje strzału przwrotką, lecz nie trafia czysto w piłkę.

34 min. - GOOOOOOOL!!!! Po dośrodkowaniu Dudka celnie głową trafia Celeban. Prowadzimy 1:0.

32 min. - Groźna kontra gości.

31 min. - Z autu w angielskim stylu wrzucał Celeban, piłkę otrzymuje Dudek, który naciskany przez obrońców traci ją.

27 min. - Dośrodkowanie Ostrowskiego trafia w obrońce Świtu.

23 min. - W jednym ze starć urazu doznaje Oamen, mamy przerwę w grze, podczas której trener Tarasiewicz udziela przy linii bocznej wskazówek Budce.

20 min. - Śląsk wciąż atakuje, dwójkowa akcją Dudka z Bugajem, którego strzał z 14 metrów mija bramkę gości.

19 min. - Zagranie Bugaja do Budki, dośrodkowanie tego drugiego wyłapuje Bieniek.

15 min. - Bluszcz przedziera się w pole karne Śląska, lecz jego strzał nie miał prawa zaskoczyć Janukiewicza.

14 min. - Dudek z 17 metrów ... podaje piłkę bramkarzowi gości.

14 min. - Z 28 metrów z rzutu wolnego szczęścia próbował Rosiński, lecz piłkę wybijają obrońcy.

11 min. - Mogło był 1:0 !!! Po podaniu od Budki Ulatowski minimalnie obok słupka bramki Bieńka.

11 min. - Kontra gości, Romański niezbyt dokładnie do Osińskiego, piłkę przejmuje Janukiewicz.

10 min. - Dośrodkowanie Rosińskiego znów wybija Oamen.

8 min. - Dośrodkowanie Ulatowskiego w pole karne przjmuje Oamen.

7 min. - Rzut wolny dla gości, z 35 metrów, piłka zablokowana przez obrońców Śląska.

6 min. - Z rzutu rożnego Dudek, futbolówkę niepewnie łapie Bieniek.

5 min. - Lekki strzał Romańskiego pewnie ląduje w dłoniach Janukiewicza.

4 min. - Prostopadłe podanie do Naskręta włączającego się do akcji ofensywnej, lecz zostaje on uprzedzony przez Bieńka.

3 min. - Zagranie Budki do Bugaja, strzał Artura blokują obrońcy.

1 min. - Groźne dośrodkowanie Budki w pole karne.

1 min. - Rozpoczął Świt, w bordowo-białych strojach, Śląsk tradycyjnie na zielono.

W rezerwie pozostają: Śląsk - Hryńczuk, Witkowski, Mróz, Kowal, Kosztowniak; Świt - Laskowski, Chrobot, Kubala, Misiura.